Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Graphics #37 üzenetére

    Nem kell fáradtságosra dolgozni magad, ez csak fórum :B Főleg ha nem PR-es vagy az érintett témában, hagyd lecsengeni, nincs itt kötelezettség csak móka.

    Az illetékesek megírták. Én elolvastam, nyugtáztam. Nem is tudom jobban. Egyetlen dolgot tudok jobban ezek szerint: az ügyfeleket nem érdekli a problémád, ha bolt vagy. Miért érdekelné? Ez nem jótékonysági szervezet b@szkikám :P 200k-s tételeken 300 forintos napi ingadozásokat kell lekövetni és vevők buknak ki azon, mert azonos konfigos gépből nincs kirakva mind az 5 szín csak 2. Nem még olyanon, hogy egyáltalán nem tudsz mutatni egyet a palettából egy márkaboltban, főleg eladni. Nonszensz.

    Én nem feltételeztem semmit. Amiket írtam valós, létező, működő, megtörtént dolgok. És még a lista milyen hosszú, huhuhuu :P
    Hogy esetleg te ezeket a jelen esetre akarod ráhúzni: ne tedd. Én sem tettem. És nem haragszom, nincs mire. Csak olvasd el amit írtam rendesen és ne láss bele többet.

    De ismétlem megint: itt semmi csoda és érdekes nincs. Képviselnem sem kell senkit, én a mesélő szerepében vagyok ennek a történetnek. Csak tényleg fura, hogy a leggyilkosabb értékesítési szektorban várunk ügyfelektől megértést és türelmet. Na az itt nincs. Vajon XPS meg AW értékesítés miért gond itthon? Ezért is. Akinél ott a lóvé, az venni akar. Nem ígéretet és 3-4 hét várakozást :B

    INGJOKE: Ne légy ilyen titokzatos. Áruld el, melyik része a tévedés vagy amelyik nem igaz. Hadd legyen esélyem korrigálni :K

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák