Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Timer #15 üzenetére

    Ez olyan, mint amikor az Apple kivette az iPhoneból a jacket és a többi Androidos gyártó követte, mert hát az okostelefonos piacon „az iPhone a zzzzisten” :U A márka hardcore felhasználóbázisát ez csak eltaszítja a márkától, kivéve persze ha Apple...a Oneplus pedig a hardcore Android fanokból építkezett kezdetben, akiknek az ár-érték arány számított főleg és bejött esetleg az, hogy a gyártó eleinte nem feltétlen követte a trendeket(sandstone hátlap, nincs vízállóság és IP tanúsítvány, nincs Qi töltés, remek ár-érték arány).

    Na most ezzel a „lyukasszuk ki a kijelzőt, mert a konkurencia is azt csinálja meg miért ne” hülyeségekkel csak azt érik el, hogy azok a rajongók, akik ott voltak a márka születésénél szépen felhúzzák a horgonyt és továbbállnak(hacsak nem fanboyok).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Timer #20 üzenetére

    Én megértem egyébként, tesómnak most lett Oneplus 7T Pro telefonja és baromira tetszik, mert a teljes kijelző nagyon állat és maga a kijelző is igen szép. De épp előbb mondtam neki, hogy hallotta -e hogy hogyan fog kinézni a Oneplus 8 Pro és ő is mondta, hogy biztos azért próbálkoznak most ezzel, mert lehet nem bír annyit ki a szelfikamera mechanikája meg stb. De mondom azt tesztelték több ezerszer meg arra építették a marketinget is, hogy egy hatalmas súlyt kötöttek rá, akkor mondom strapabírónak kell lennie. Ezzel csak azt sugallják inkább, hogy nem bíznak a saját maguk által kitalált koncepciójukban és inkább visszatérnek biztonsági játékot játszani a nagyok közé, mert hát azzal is eladják a telefont.

    A Oneplus 7t Pro kéne mint telefon, csak kár, hogy ennyibe kerül, mert épp mondtam a tesómnak is, hogy szép, faxa meg minden, nekem még a legújabb iPhone helyett is inkább ez kéne, de kár hogy ilyen drága, mert én 700 Eurót nem adok telefonért, mert nekem annyit nem ér semelyik sem. Ez meg ha még drágább lesz és még lyukasztják is a kijelzőt, akkor az megint csak visszalépés lesz. Inkább arra akartam utalni a mondandóm végével, hogy árnövekedés ill. bizonyos lépéseket azért a rajongók is megkérdőjeleznek, hogy vajon mennyire jó az irány.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák