Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaszoskeny

    aktív tag

    válasz szupermacs #1 üzenetére

    "Mennyire lehet hinni a táblázatban annak, hogy nincs HDR fényképezési mód?"

    Simán .android 8 teszt verziós szoftver még nem működik minden funkció

    Abe due dembella

  • Enci1983

    senior tag

    válasz szupermacs #30 üzenetére

    Ha már úgyis kikiáltott Sony fan vagyok (újabban Nokia is) akkor hadd javítsalak, mivel dolgoztam szervízben és sok ilyenbe futottam bele elmondhatom hogy a garanciát azoktól a készülékektől vonták meg amelyek átmentek a vízteszten noha beázással hozták be. Az esetek 70%-ban a nem pontosan visszapatintott zárófedél volt a ludas. Magyarán nem a telefon hanem a felhasználó volt a hibás. Amelyek nem mentek át azokat rögtön cserélték vagy javították. Ez egyedül a Sony-ra volt érvényes. Samsung egyáltalán nem vállalt ilyet, ezt nagyon sokan elfelejtik. Nálunk Samsung mobilok hasonló hibáit nem javították. Támogatást pedig igencsak a Sony ad a leghosszabb ideig és eléggé pontosan is. A Nougat hamar kiment és nemrég a 7.1 is. Többiek még várják javarészt a frissítést. Itt divat savazni, pedig jól összerakott termékekkel vannak jelen. Utóbbi 3 évben nem lehet panasz rájuk. A RAM növelés pedig annyira felesleges, rendkívül jó a memória kezelésük. Még 3 GB mellet is 1,2-1,3 GB szabadon van.

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • TTommi

    aktív tag

    válasz szupermacs #30 üzenetére

    Szia! Sajnos amit irsz az ebben a formaban nem igaz. Kerlek ha lehet inkabb tajekozodj a negativ hirek igazsag tartalmarol kisse tagabb korben, mielott irsz, mert foloslegesen keltesz zavart.
    A Sonynak vannak nem sikerult modelljei, es vannak kifejezetten jol sikerultek is szep szammal. A Z sorozat kezdetben a kijelzo panel miatt, kesobb a csucskategoria mas modelljeihez merten gyengebb kameraja miatt kapott kritikakat, illetve valoban volt problema a kamera melegedesevel kapcsolatban, ami egyes modelleknel szoftveres problema volt es amit kesobb javitottak, mas modelleknel hardveres, amit azert szinten eleg ugyesen orvosoltak.
    Szoftver frissites tekinteteben a Sony egyaltalan nem sereghajto, sot eleg jol optimalizaljak a szoftvereket. Pont ez az egyik erossege a Sony- k nak, es ennek koszonhetoen vagy jobbat, vagy kisebb teleppel, de ugyanolyan uzemidot produkalnak, mint a legtobb kategoria tars.
    Az iphone is jo sok tekintetben, de pont a szoftver frissites nem szokott jol mukodni a regebbi modelleken. Ennek oka szerintem nagyon egyszeru, mint minden mas gyarto az apple is szerrtne, ha azert ket evente lecserelned az iphone- t, mondjuk egy vadi ujra:)
    Udv: Tamas

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák