Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    "A Samsung sikerének hátterében a valamennyi árszegmensben jelen lévő Android-alapú modellek állnak..." Meg leginkább a marketing, és a többi gyártót szó szerint megszégyenítő üzletpolitika.

    Ha jól hallottam már fejlesztik a szemüveget amin keresztül a fanok, és a felbérelt csicskák mindenhol samsung logót láthatnak, persze csak kék-fehér színkombinációt használ, és hogy az öröm teljes legyen műanyagból készül. Valamint az mosóvíz lagjai nem tekinthetők hibának, mivel csak ellenőrzi az UI hogy figyelsz-e. :U

    Mi sem mutatja jobban hogy a sikerhez pénz kell, és hogy csak pénzből lehet pénzt, hogy a MM-ban külön Samsung stúdió van berendezve és az orrom előtt zajlott nem is 1x az "átlag vásárló megtévesztése", és mily' meglepő végül samsungot vett, de ez igaz a szolgáltatókra is. Megvettek majd' minden céget kilóra.

    Nekem ennél viszont több kell, ha mutatnak valami valódit, nem csak a "nélkülözhetetlen" fícsöröket akkor talán kapnak egy esélyt tőlem. De persze én csak csepp vagyok a tengerben, viszont a fránya elvek...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Eclips21 #46 üzenetére

    A 2. bekezdést hülyeségből írtam, de még így is van valóságtartalma. Jó lenne ha odafigyelnének az anyaghasználatra, (ill note3 hátlapjánál van előrelépés) meg arra, hogy nem csak össze kell dobni a csúcs hardvert hanem kell a megfelelő optimalizáció is. Nem nehéz észrevenni az anomáliákat...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dreamdancer #67 üzenetére

    Sztem még a "varrott bőrt imitáló műanyag" is jobban mutat mint az ujjlenyomatos lakkozott műanyag, de ez a szép nem szép dolog szubjektív, viszont a tapintása nekem mindenképp jobb volt.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák