Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Man0gatya

    aktív tag

    válasz ollie #140 üzenetére

    én elég sok mindent tudok kínáról, amit meg leírnak annak a fele sem igaz viszont te láthatóan nem vagy képben a világról... ha azt hiszed az usában demokrácia van nem is tudom hogy Kína támodott e meg közelkeleti országot mondvacsinált idokokkal a nyersanyagaiért mert az usa már nem egyet. Kína bukott e már le lehallgatási botrányban vagy csak ráfogják? sőt még a 9:11 is büdös nagy kamu volt saját népe ellen intézet terrortámadást az usa... majd ha felnősz akkor nem fogsz hinni a tündérmesékben

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz ollie #140 üzenetére

    Nem tudsz semmit Kínáról. Olvasgass egy kicsit
    És visszafelé: Te ezek szerint mindent tudsz az amcsikról. De jó neked.
    Amikor veszel egy német autót vagy bármit pont ugyanígy nekiállhatnál rágódni hogy ugyan nem-e egy náci barát cégtől vásároltál. A legtöbb nagy múltú német cég azért maradhatott meg, mert beálltak Hitler mögé. Pár millióan meghaltak a nácik miatt. De jó pár hasonló van még.
    De ezek a rohadt kínaiak pontoznak..... És gondolod hogy szarul állsz a pontokkal vagy mi a gond? Pont leszarom, mennyi pontom van. Ha minden igaz nem az alapján kapok fizut.

    Senki nem tud semmit az új prociról, OS-ről, meg azt se hogy nem-e esetleg kiegyeznek, de itt már mindenki teli van előítéletekkel. A történelemben volt már rá példa nem egy, hogy az előítélet hova vezetett.
    Nagyon érdekes és igaz mondás: Mindenki magából indul ki.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák