Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • True

    aktív tag

    Sziasztok. Részemről második éve taposom az USA-t, a második Black Fryday-t élem meg itt, és a gyakorlatban jelentős eltérés van, az otthoni eljáráshoz képest! Csak egy példát emlitve, ami be is lett linkelve, Teszkós TV, az itteni hozzávetőleges megfelelője a Walmart. Ők úgy oldják meg a tömeg kezelését, hogy az áruházban csak 1-1 termék doboza ban kirakva, a feltüntetett akciós árral. Ha valamelyik megtetszett, oda kell menni a pulthoz, és ki kell iratni. Rögtön látják a gépben, mennyi a raktárban található darabszám, és ha az már 0-a, akkor nem tudod megvenni. Ezután lehet menni a kasszához fizetni, és ha ez is megvan, irány az áruház háta mőgé, a kiadás ott történik, a kifizetett számla bemutatásával. Erőszak, és egymás eltaposása ezzel a módszerrel el van kerűlve! Én személy szerint egyetlen terméket vásároltam, és azt is inkább a Best Buy-nál. A Samsung 128 Gigabite-os, Micro SDXC kártya akción kivűl 109.99 Dollár, Black Friday alkalmából 44, 99 Dollár volt. Bocsánat de hosszú I betűm nincs a keyboard-omon... :D

    Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

  • True

    aktív tag

    válasz Easyl0ver #75 üzenetére

    :R Én már mindent nyomtam régebben, még egy kis töményet is, de az végképp nem segített! Köszönöm szépen!! Mod: Érdekes, hogy minden más megvan, csak ezt az egyet kell ezen a módon előcsalogatni...

    [ Szerkesztve ]

    Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

Új hozzászólás Aktív témák