Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pingüino

    senior tag

    válasz opr #125 üzenetére

    Nem a szoftverhez választottam a hardvert. Hardver választáskor kizárólag a hardvert néztem, mert a szoftvert ha kell, lehet variálni. Ha gondom lett volna vele, feltettem volna a Windows-t, hiába rühellem, de nem volt gondom vele. Én pedig ezt nem mázlinak nevezném. Olyan kevés vason van gond vele, amennyi gond simán van Windows-on is. Meg hát ugye te általánosságban mondtad, hogy idézem...

    "Az atlagfelhasznalo nem jatszik, soha nem akar harom sorosnal komplexebb barmilyen ms office dokumentumot megnyitni, nincs sokcsatornas hangrendszere, nem akar hdr kepet kuldeni a TV-re, nem akar az egysegsugarunal komplexebb (mondjuk sajat titkosito programos) pendrive-ot hasznalni, teams-et/nativ zoomot/stb hasznalni, nem hasznal asztali megosztast."

    Amivel gyakorlatilag azt állítottad, hogy ezek a dolgok úgy amblock nem működnek Linuxon, semmilyen (vagy legalábbis a legtöbb) vason. Ami nettó nem igaz. Az meg, hogy lehet olyan vas, amin valami nem megy, nem Linux rákfene, ugyanúgy találhatsz más oprendszerhez is olyan vasat, amin valami nem megy.

Új hozzászólás Aktív témák