Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Pingüino #128 üzenetére

    Azt allitom, hogy problematikus. Sehol nem allitottam, hogy ezeket nem lehet megoldani. Azt allitottam, hogy elofordulnak problemak, amiket nem biztos, hogy egy atlagfelhasznalo meg tud oldani, mert sokszor rohadtul nem trivialis a dolog.
    Webcam-ek plane, erre konkretan eleg mostani tapasztalati pelda van, amikoris kollega, aki amugy eleg nagy linuxguru 2 het netto szopas utan inkabb visszakuldte a webcam-et, amit rendelt, es nezett valami masikat. A masik mondjuk mar tenyleg plug&play volt, azzal nem volt gond. De ettol fuggetlenul peldanak tokeletes, hogy bizony meg ma is elofordul, hogy valami olyan szinten alap dolog nem megy, amire nem is szamit az ember. Meg a megrogzott tuxmanias sem.
    Szoval bar nem akarod nekem elhinni, aztan meg vagy lepodve, amikor azt mondom, hogy nincs ertelme a parbeszednek, tovabbra is azt mondom, hogy egy nagyon fasza rendszer a linux, de a windowst nem valtja ki, maximum csak bizonyos nagyon ...megfeleloen... specifikalt esetekben. Pontosan ugy, ahogy ez forditva igaz, normalis helyeken a windows se tudja kivaltani a linuxot, mert mindkettot arra hasznaljak, amire valo.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák