Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz feliks #16 üzenetére

    Sok mindent lehet mondani a sense-re, de hogy szar lenne... Még mindig az egyik legjobb, nekem pedig külön tetszik hogy közelebb került a stock felulethez. Én a miui-tol hányok, sőt a Huawei felületétol is. Miért? Mert nagyon hajaz az iosra.

    Megyen!

  • BenHans

    addikt

    válasz feliks #16 üzenetére

    "minden ismerősöm szerint ronda, túlárazott, és szar launcherű a HTC teljes palettája" :DDD
    Ez ugye csak vicc. Mit használnak, 6 éves Wildfire S-t? Továbbra is a legletisztultabb legjobban optimalizált felület, ami ha alapból nem tetszik, elég durván belenyúlhat és saját ízlésére szabhatja az ember.
    A koreai óriás hiába nevezgeti át a felületét, még mindig nem az igazi, persze laikusoknak bejöhet hogy alapból csillivilli.

    Ízlésről kár vitatkozni, elfogadom ha nem tetszik valakinek, de rondának titulálni mondjuk a 10-est durva ízlésficamra vall. Örülne mindenki ha így lenne összerakva minden készülék.

    Nem mondanálak hater-nek, csak nem vagy elég tájékozott HTC-vel kapcsolatban. Az ismerőseidet pedig nem akarom megbántani, de "erősen laikusak", és nem az alsó, alsó közép kategóriában kellene nézelődniük és véleményt formálniuk. (Ez ilyen jó lesz nekem a 40 ezres android --> elégvolt veszek iPhone-t nem baj hogy 6x annyiba kerül ==> sz@r az android féle szindróma.)
    Igen, pont ebben a kategóriában nincs értelmes HTC, de 135-140 körül már kapni 10-est, nyugodtan próbálják ki. Hozzáteszem az M7 is letagadhat pár évet a működése alapján... ;)

    -----------------------------------------------

    Legújabb kedvcsináló az új készülékhez.

    Remélem a bűvös 250 ezres lélektani határt nem lépik át. Mondjuk nyitóáron úgysem vennék semmit...

    Remélem jó lesz a Sense touch. Mert a lekonyuló kijelző nekem kényelmetlen, zavar és idegesít és nagyon nem kárpótol a funkcionalitása. Remélem értelmet adnak neki...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák