Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz Vigilante #809 üzenetére

    Lassan közeledünk az igazsághoz.
    Egy valószínűleg a túlhúzást nem a Gpura értettem hanem a memóriára, valszeg az szereti ha non stop határ felett megy. Valószínűleg a mérnökök aki kifejezetten adott kártyára írtak egy Biost vagy terveztek meg egy áramkört biztos csak véletlen nem emelt órajellel adták ki kártyákat, pl azt is amit te használsz.
    Hőfok ok, kíváncsi leszek nyáron. De persze ha csak egy 3,5 Kwos klímát csak azért fogsz venni és üzemeltetni, hogy továbbra is rendben legyen én kérek elnézést.
    Személyeskedésbe nem mentem és nem is fogok, de 1700 óra folyamatos üzem, biztos az is a gyári érték.
    Nem vagyok pro, de játékos környezetben tudom mit tud és bír pl egy Rx.
    A normál használat melett is van nyűgje, főleg ha egyszer túlhúzás sikeredett. Igen memória is.
    De nekem kb pont mindegy az 1700 órád, ha még ugyan ennyi idő után is gondtalanul tudod tartani az állításaid akkor vissza térünk erre.
    Szervizesek arcára lennék majd kíváncsi ha vissza viszed a sok jó alig használt gyári körülményeknek megfelelően használt kártyáidat.
    Béke :R

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák