Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz XtremLor #69208 üzenetére

    ilyen formán nem kell tisztítani, nem is szabad. a hallójárat olyan mint egy (nem tudok jobbat) csapágy, kell neki a kenés. ahhoz hogy egészséges maradjon, bizonyos mennyiségű kenőanyagnak ott kell maradnia, mert különben kiszárad, és így könnyen elfertőződhet, begyulladhat, stb.

    a maradékot meg az elhasználtat a fül automatikusan kilöki, azt kiszedni, kipiszkálni nem szabad, egyrészt azért, mert megbontod a fennálló egyensúlyt (és ha borul az ökoszisztéma úgy jársz mint én) másrészt könnyen megsértheted az érzékeny szövet.

    ha úgy érzed nem tisztul, gyógyszertári paraffinolajat lehet cseppenteni, az fellazítja és segít magától üríteni (figyelem, sem a xiaomi waxfolyató sem a xuangho tigrisbalzsam nem jó erre, teccik bemenni patikába). félévente-évente meg fül-orr gégészet és fülmosás, ami egy marha kellemes élmény egyébként, ha egészséges a füled, csak az emberek akkor mennek amikor be van gyulladva, és akkor meg baromira fáj, ezért félnek tőle, pedig egészségesen inkább fun mint juj.

    vannak olyan emberek, mint pl. én, akinek vagy megborult valamitől a rendszer (pl. mert rászokott hogy minden szarral minden áron kipiszkálja takarítja), vagy sose vó't (ilyen is van, van akinek egyszerűen nem zsírosodik a füle) na annak a legszarabb, mert vagy csepegtet naponta, vagy szétviszket a füle meg plusz mivel baszlatja még rosszabb lesz.

    a függő énem csorgatja a nyálát erre a linkelt cuccra, ideális fülbaszlató, de inkább ne.

    bocs, nagyon off, de népnevelési jelleggel ennyit fontosnak tartottam, ha lehet maradjon má'

    @htc07: mondom, elsődlegesen paraffincsepp, fül-orr gégész szerint ezek az audispré szerű izék inkább ne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák