Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szs85

    tag

    Pár hónapja használok egy ilyet. Az alábbiakat ár-érték arányában kell érteni, otthon egy sennheiser 5xx vezetékest használok, és volt pár korábbi vezetékes és kínai sport bluetooth-os fülesem.

    + a hangzásával én maximálisan elégedett vagyok, az árát túl is szárnyalja. A hangok nincsenek túlboost-olva, szerintem alapvető szándék volt a készítőktől a lehetőség szerinti természetes hangzás. A V hangzást én nem érzem dominánsnak, én kifejezetten kiegyensúlyozottnak találom. Egyik tartomány sem telepszik rá a másikra. Ez a legjobb benne.
    + üzemidő
    + hatótáv, ha farzsebben van a teló, az sem zavarja. Bátran mászkálok a lakásban, vagy a munkahelyen, míg a telefon a másik helységben van.
    + passzív zajszűrés
    - csatlakozás, gyakran nem csatlakozik automatikusan, a teló bluetooth menüjében rá kell külön segíteni, olykor ekkor is várok, míg a nagyságos asszony hajlandó végre erre
    - nyomógombok valóban lehetnének egy fokkal szenzitívebbek, a cikk olvasásakor esett le, hogy tényleg szuper lenne
    - mikrofon: panaszkodtak, hogy nem hallanak, ezért a jobb oldalit kiveszem a fülemből, és a szám elé tartva beszélek. Elég mórickás, de így nem kiabálok.

    A munkahelyen is kérdezgetnek felőle, 40 pluszos korosztály, dicsérem, de nem ajánlom, elsősorban a csatlakozás és másodsorban a mikrofon (főleg utcán) miatt. Sztem alap, hogy a párosítás automatikus legyen, olyan mint itt az oldalon a telóknál a b20-as frekvencia.
    A végére kicsit negatív lett, de mindezek ellenére én szeretem ezt a ketyerét, szívesen használom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák