Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doriath

    tag

    Üdv Mesterek!

    Ma én is elkullogtam érte a postára, hazahoztam és kb fél órás kábelezés után sikerült is beüzemelnem, a kis HTPC-mbe. Egyszerűen hihetetlen amit ez a kis kütyü tud. Digi DVB-C-vel minden megy elsőre, a képek tökéletesek, nálam optikain megy ki a hang erősítőre, az is tökéletes.

    Viszont amit nem értek, és a segítségeteket kérném, az pedig a felvétel:
    Ha a gép helyi meghajtójára akarok felvenni, akkor minden okés, HD csatornáknál már röccen, akad, szétesik a kép felvétel alatt és a felvétel is ilyen lesz.
    Nálam van egy Nas, mint hálózati mindenes, el is terveztem, hogy erre veszek majd fel, viszont, ide még a sima SD csatornákat se hajlandó felvenni, gigabites hálózaton!!!! Felvétel alatt nézhetelen lesz, akad, receg, csúszik mászik a hang, stb, majd ugyan ilyen lesz a felvétel is, ha leállítom, kell egy kis idő, még észheztér a progi.
    Viszont, amit ha felvett a helyi meghajtóra, pl 100mbyte-ot, két pillanat alatt ráteszem a nasra.

    Nem vágom, hogy driver vagy program hiba. Valamint, ha igen. Akkor szerintetek hogyan tovább.
    Valamint ez a hardveres gyorsítás, most miben mutatkozik meg a szoftverben, ez belejátszhat a felvételebe?

    Mindenből a legutolsó letöltve és feltéve a hivatalos oldalról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák