Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    Most sem értem, miért baj, ha van a telefonnak egy egészséges alsó-felső kávája? Fektetett módban nekem direkt kell az a kis kával. Nekem egyáltalán nem szimpik ezek a telók. Vagy tabletek?? ...amivel lehet telefonálni.
    A sok ram jó, ha van, de a túl sok meg fölösleges. Ahogy feljebb is írták ez max csak arra ösztönzi a programozókat, h ne optimizáljanak, mert úgyis elfér minden a memóriában, illetve fölöslegesen megdrágítja az eszközt. A többiről nem is beszélve.
    3Gb-al hibátlanul elvagyok. El nem tudom képzelni, mire kell 10 giga?? Ahogy már 1000x le lett írva, mire kihasználná a teló, az egész cucc úgy lesz elavult, ahogy van...

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz pusszycat #19 üzenetére

    Amiket leírtál, engem egyáltalán nem érdekelnek. Kamera a kijelzőben, stb.
    Nem baj, ha a programok a memóriában vannak, mert így múködik a droid memóriakezelése, de azért nem árt optimizálni. Ne legyenek már annyira lusták a programozók. Mert addig nincs baj, míg 10gb ram van a telóban. Ott kezdődik, amikor ugyanezen optimizálatlan appok 2-3 gigás telókra kerülnek fel...

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz #56573440 #37 üzenetére

    Van két tábor. Van az, akinek a 20 giga sem lenne elég, mert kell, meg van a másik, aki beéri 2-3al, esetleg 4el is. Én az utóbbihoz tartozom és senki nem fogja tudni megmagyarázni nekem, h mi a fészkes vérvörös fsznak kell ennyi egy telóba jelenleg??? Egy átlag asztali gépnek van mondjuk 8gb, amin egy windows fut, millió feltelepített programmal, induláskor sok-sok automatikusan indulo task-al és bőven elég az a 8 giga. (nem a hc gémerekre gondolok itt) Mint nekem is. Sőt! Meg lehet nézni, h mennyi notit, vagy asztali konfigot még mindig 4 gb rammal árulnak (ok, ez már nem a legtöbb). És átlag felhasználásra az is elég. De a nyavalyás telefonba kell az a qtyafüle 10 gb... Haggyukmán!!!!
    Nincs semmi innováció. Helyette van a millió kamera. Lassan minden oldalon lesz minimum 3, a már szinte házról lelógó/lefolyó kijelző, meg a ramburjánzás... Értelmetlen szarságok. Ezekből nekem személy szerint egyik sem kell. Sőt. Hányok tőlük.
    Aminek látom MAJD értelmét, legfeljebb a ram (mert abból ugye sosem elég), de ennyit majd pár év múlva. Talán... Vagy akkor se.
    Ez az én véleményem. Nem kell vele egyetérteni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák