Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz Lauda #84 üzenetére

    Nincs itt semmi látnivaló, nekem működik, anyukámnak működik, haveromnak működik, mindenki más hazudik és ok nélkül kelt pánikot :)

    Janem.

    Amúgy hány arcos kell még az MSnek hogy rájöjjön hogy bőven ráérne 2 évente egy nagy update, köztük pedig lehetne csiszolni a rendszert? Vagy akár 3, netán 5.

    Otthoni júzer örülne mert lenne egy stabil rendszere (lásd hányan könyörögnek LTSB-ért).
    Vállalati user örülne mert tudna előre tervezni updatet, nem az lenne hogy mire nagynehezen megy a jelenlegi addigra már jön az új.
    MS-nek lenne ideje bugokat fixelni és nem történnének olyan hibák amikre már egy 10 évvel ezelőtti ubuntunál is felrántottam volna a szemöldökömet.

    [ Szerkesztve ]

  • hunluki

    senior tag

    válasz King Unique #127 üzenetére

    Észrevetted hogy pontosan azzá váltál ami ellen elkezdtél harcolni? :) (fixme ha nem, nem akarnék valótlant írni) Még mielőtt félreértés lenne, mindenki azt használ amit akar, ő dolga, kinek ez fekszik, kinek az, valaki szeret mókolni, valaki csak böngészni akar, valaki meg játszani pl. Nekem van almám, zöld robotom, ablakaim, pingvinjeim, sőt még talán hordozható ablakot is vettem volna ha nem szántja be az MS.

    Visszatérve az első mondatra: Mi is szokott lenni a "linux huszárok" elleni mondóka? Odajön a windózos topik alá és osztja az észt, bezzeg a windowsos emberke sose megy a linuxos topic alá megmondóembernek.

    ps: no offense, látom hogy értelmes kommenteket írsz, segítőkész vagy más topikokban, stb. De ugyanakkor már te is kezdesz picit átesni a huszár kategóriába :) Valakinek ez a rendszer fekszik, valakinek az és sajnos az tény hogy a W10 elég megosztóra sikerült. Reszelgetik persze, előbb vagy utóbb végre jó is lesz de most még rengeteg olyan hibája van amivel a korábbi windózerekkel fel sem merült. Persze, javítják majd idővel, de akkor majd jön másik hiba, aztán ha sikerül egy stabil buildet a gépedre imádkozni akkor reménykedsz és tolod ki a frissítések idejét amíg csak tudod mégmielőtt a redmondi zsenik megint bele nem turkálnak valamibe ami miatt tépheted a hajadat :)

    [ Szerkesztve ]

  • hunluki

    senior tag

    válasz King Unique #134 üzenetére

    Nálam általában az szokta megcsavarni a neuronhálót a buksiba ha valaki full alaptalanul full valótlant állít :) Igazából ezen felül nem nagyon szokott érdekleni, már kinőttem ebből, átolvasom, bólintok egyet aztán megyek tovább.

    Ellenben ha valaki kapaszkodik nagyon egy olyan dologba ami a saját személyes tapasztalatommal megy szembe, akkor nyilván ki fogom fejteni neki a dolgot mert saját magam vagyok az infó forrása, nem pistike a szomszédból, nem a marinéni vagy a józsi haverja a hegyről :D

    Amúgy az informatikában pont ez a szép hogy két azonos gép is képes másképp viselkedni, szóval simán benne van hogy mindenkinek igaza van, de legalább generáljuk a letöltést a fórumnak ;)

Új hozzászólás Aktív témák