Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz pető bá' #81 üzenetére

    a két dolog két külön gépen van.. a munkahelyi 1 felhasználós így ott annyira nem zavaró a "program megjegyzése"..

    és pont a munkahelyi gépemnél csinálja ezt.. illetve eddig 2x fordult elő úgy 2 év alatt, hogy munka közben "lelőtte alólam" ... meg 1-2 alkalom, hogy "kicsit magára hagytam" és üres volt a gép mikor visszatértem .. meg volt már igaz "frissítésbe belehalás", meg "letöröltem neked az adataidat" jelenségeim is (tiszta új windows.. arra azóta se lett magyarázatom.. mint ha valaki éjjel csinált volna egy friss újratelepítést)... utóbbi volt kellemetlen.. még jó, hogy a munkakönyvtáram külön meghajtón van... egyébként az adott gépen az aktív időszak 7-23 óra van megadva .. ha jól emlékszem.

    Néha a startmenü csak nehezen akarja kiadni a korrekt találatot gépeléssel... (Csak ha beírom pontosan a teljes nevet)

    A registryben frissítés kilövés meg oké .. de miért kell ezt? ... fránya frissítést nem lehet "jól" konfigurálni sehogy máshol... mindig is azt vallottam, hogy a frissítés nem viccből készül, és sose néztem boldogan, hogy több ismerősöm a frissítések letiltásával kezdte a gépein, és inkább 1-2 évente újratelepített anno..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák