Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Így kezdett az S4 is... A One viszont olcsóbban nyitott tavaly is. Ha a HTC a túlárazott akkor ez mi? Talán valami healthy felár? :DDD Mert így már érthető a pulzusmérő, az árcédulát meglátva szükség lesz rá.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz FeRRaR1 #55 üzenetére

    :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz domerator #89 üzenetére

    Nekem ennyit egyik alma sem ér meg, (pláne ha már megcsócsálták) ;) de még [EZ] sem.

    Ha valaki minőségi házra hajt akkor vár pár hónapot és i6 vagy HTC One2014 vagy ha most venne akkor 5S/One. De én semmit nem vennék meg nyitóáron.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz enginev3.0 #172 üzenetére

    +1 :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz UFC #179 üzenetére

    Ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy egy szutyokbench lefuttatása után le lehetne vonni messzemenő következtetéseket... :U

    Máshogy is működik, ezért nehéz ez életszerűen hasonlítani. Kb lehetetlen az objektív igazságtétel.
    Az androidos készülékek grafikus felülete a többi program mellé van rendelve(osztoznak rajta), míg az iOS és WP realtime prioritású, ami annyit jelent hogy minden egyéb alá van rendelve a grafikus megjelenítésnek.
    Így még jó hogy gyorsabbnak tűnik, ciki is lenne ha nem.... de ez nem a teljes valóságot tükrözi.
    Egy non-realtime környezetben az iPhone is olyan lenne mint egy android, sőt a HW korlátok miatt nem is olyan mint egy droidos flagship, vagy csak erős jóindulattal. (((+ android-bytecode iOS-nativ code))) Tesztelhető: normál weblap letöltése közben mindkét készüléken megmozgatjuk a megjelenített információt (amikor még csak töredéke jelent meg) és az iOS megszakítja ideiglenesen a letöltést a grafikára helyezve a hangsúlyt és lag nélkül mozgatható, míg az android röccög mozgatás közben de folytatja töltést.

    Ezt kevés átlag user tudja, (pl iStyle-ban sem tudta az eladó) de fontos, mert más nézőpontba helyezi a témát.
    Innentől visszatérünk oda, hogy a felhasználási mód és szubjektív ízlés dönt... :R

    (((((ha nem lenne HTC legvalószínűbb hogy iPhone-t vennék)))))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz UFC #197 üzenetére

    Most viccelsz? Ennyiért? Kettőt kérek!

    ...egy csokit meg egy pisztáciát...

    :DDD

    Én úgy írtam amit írtam, hogy mindkettővel van tapasztalatom és volt lehetőségem párhuzamosan hasonlítani. Egész pontosan így: Desire-3gs OneX-4/4S One-4/4S az 5/5S kimaradt de a lényeget tudom.
    Hozzám közelebb áll az android, az egyéni kényelmi szempontjaim alapján, és ha droid akkor azért HTC mert ez adja meg NEKEM azt az érzetet minőségre és szépségre stb mint egy iPhone. És pont ezért írtam azt hogy ha váltanék merre indulnék el. De én úgy gondolom meg is indokoltam amit írtam.
    De ha nagyon gazdag lennék, évente vennék csak saját részre egy új iPhone-t és egy HTC-t. (de még ebben az esetben sem megjelenéskor) :D

    "Mindenki olyan telefont vesz ami neki megfelel és tetszik. Mindenkinek működjön tökéletesen és ne legyen vele baja ezt kívánom." +1 :R

    (#200) Kasya: Nekem csak annyi az ellenvetésem, hogy a konkurencia /az apple-t leszámítva mind legalább egy húszassal olcsóbban nyitott az sgs4 ellenében is. És hiába olcsóbbak , nincs szégyenkeznivalójuk, sőt... Az árakat függetlenül és gyári garival értem. Amúgy mint írtam ilyenkor még mind drága, legalábbis nekem. Július-Augusztus és lesz az lejjebb ;)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz UFC #204 üzenetére

    Persze, meg voltam elégedve! :K Csak leírtam hogy azt hogy melyik a jobb rendszer nem lehet objektíven és egyértelműen definiálni az elvi eltérésekből fakadóan. Sztem mielőtt valaki vásárol, meg kell ismernie az alternatívákat, és a saját igényei alapján dönteni nem a hype/marketing "szavára" adni. (A hisztériával ami körülveszi a készülékeket, nem vagyok kibékülve egyik gyártó esetében sem, de ez megint más téma és nem az adott termék hibája, hanem a sok agyatlané.) :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz FragMaster #241 üzenetére

    Jórészt egyetértek (#242) joey20 hozzászólásával, de ez azért ütött :D indulok gubizni, aztán majd fél év múlva jelentkezek valami mediterrán de inkább valami mediterrán olasz szigetről.
    Csak annyiban nem értek egyet joey20-al hogy pl a One X műanyagja egyáltalán nem rossz, mert matt és tök más /jobb/ a tapintása mint egy LG-nek vagy Samsungnak, de még a Lumiáké sem ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz joey04 #245 üzenetére

    Igazad van! :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Csapoati #247 üzenetére

    AZ! :P :DDD Amúgy szerintem egyik telefon sem éri meg az árát, akár fém, papír, műanyag, vagy üveg, még akkor sem érne ennyit egy telefon ha adamantiumból lenne.

    Amúgymeg mindkettőnek van előnye. Pl mindkettő emlékeztetett már borotválkozásra mert beleakadt már a szakállam reggel a OneX polyműanyagába és a One alujába is, és úgy megtépték hogy a könnyem kicsordult, szóval mentem borotválkozni. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák