Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DANDE22

    tag

    Én úgy cirka 13-14 éve vagyok a Vodkánál, még anno ifjúként léptem át az akkori Westeltől (lehet akkor már T-volt), de nagyon nem bántam meg. Térerő bárhol, tényleg bárhol, a legeldugottabb helyeken, ahol a másik kettőnek nincs, ott is van. Alig-alig volt gondom vele, pedig sokfelé jártam az országban.

    Számlázás mindig pontos és korrekt volt, ha csúsztam is, mindig volt időm rendezni és nem szedték le mindjárt a fejem, kapcsoltak ki stb....

    S a tarifáik is még mindig nekik a legoptimálisabbak, számomra, még ha lehetne jobb is, de igazából nem panaszkodhatom.

    Nyilván nem tökéletesek, van amin én is bosszankodok, de az elviselhető bosszúság, és azért mindig igyekeztek problémát orvosolni, és a másik kettőhöz képest fényévekkel jobbak.

    Az a pechük, hogy 3.ként jelentek meg és amilyen kényelmes, meg nehezen mozduló a népünk, nem mentek át tömegével hozzájuk, pedig megtehették volna.

    A készülék kínálatukon javíthatnának kicsit illetve pl megléphetnék azt a nagy húzást, hogy mondjuk egy előfizetéshez akár mikor a 2 év alatt lehessen kedvezményesen másik telefont venni. De hát ez már álom kategória. Pedig azzal sokat nyernének.

    Úgyhogy ha valami nagy csoda nem történik maradok náluk. :))

Új hozzászólás Aktív témák