Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lexter00

    őstag

    válasz Rusi #39 üzenetére

    És még így is tele van a Vatera és társai az előfizetésekhez ingyen adott (20-30 ezres) telefonokkal.
    Én sose reklamáltam a magas árak miatt inkább más forrásból kerestem telefont és a számomra megfelelő előfizetést használom.

    Most pl kb 3ezer ft egy Huawei ascend y300 az egyik szolgáltatónál előfizetésre és az szerintem az emberek nagy részének tökéletes,nem is értem hogy az itt fórumozók 90%-a miért akarnak mindenáron pisibe-kakiba kihozni egy Note3 vagy más hasonló kaliberü telefont egy y300 miért nem jó?

    [ Szerkesztve ]

  • nemlehet

    őstag

    válasz Rusi #39 üzenetére

    Mondjuk ehhez az hozzátartozik, hogy az emberek úgy viselkednek a szolgáltatókkal ahogy az velük. Nem véletlenül terjedt a "g*ci szolgáltató" hozzáállás mert igen csak rászolgáltak.
    Nekem több mint 10 éve van mobilom és volt pár elég extra kalandom, pedig alap kártyás vagyok mióta az eszemet tudom. Kb 2 hónapja szenvedek azzal, hogy a szolgáltató szerint van 40.000 Ft tartozásom egy olyan előfizetésből amit nem kötöttem meg, lévén kártyás vagyok és tök elég nekem. Ezt is csak onnan tudom, hogy a mobilnetemet nem aktiválták újra (netezzmobilon 500, havonta vonják kártyáról) a tartozás miatt. Se csekket nem kaptam se semmit előtte. Be kellett mennem megkérdezni, hogy miért nem aktiválják újra a netem. Akkor közölték, hogy 40k tartozás itt akarom fizetni vagy csekken. Amikor kértem, hogy mutassák meg a szerződést az aláírásommal ment a "hát ezt nem lehet" meg "most nem tudjuk" meg a többi kertelés...
    Másik szintén nem túl lelkesítő eset amikor megszüntették a díjcsomagom kb 4 éve és szó nélkül átraktak egy olyanba amiben konkrétan 3x annyiba került minden kivéve az MMS-t (amit annyit használok). Csak néztem hova tűnik állandóan a pénzem... Egy értesítés nem lett volna rossz...
    Pedig jó ügyfél vagyok, nem volt soha tartozásom és régen mindig tőlük vettem a készülékeimet is (3310,3410, 3100, 6500 Slide még a régi nokiákból). Nem panaszkodni akarok, csak mondjuk én se biztos, hogy olyan lelkesen fizetnék mindent és lelkiismeretesen mosolyogva fogadnám, ha a szolgáltató piszkál.

    Mellesleg elhiszem, hogy 2-3k előfizura nem lehet 0 Ft-ért elhozni egy S4-et, de azért az igen csak vérlázító, hogy itthon 12k meg 20k előfizuval is ki kell csengetni a független ár közel 70-80%-át. Esetleg ha jó napod van csak a felét. A direkt átbaszásokról meg nem is beszélek amikor drágább előfizuval, hűséggel mint függetlenül. Ha a szolgáltató szemétkedik, az emberek is fognak. Ha az emberek szemétkednek a szolgáltató is fog. Ez egy öngerjesztő folyamat. Valakinek lépni kellene az emberi állapotokért és szerintem ennek a szolgáltatóknak kellene lenniük. Ha nem kell ügyeskedni a normális áron vásárláshoz, akkor nem fognak ügyeskedni az emberek (persze nem azonnal lesz ez így de meglepően hamar).

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • atosan

    addikt

    válasz Rusi #39 üzenetére

    Nem, nyugatra gondoltam, konkrétan az északi szomszédunkra, ott sem jobb a gazdasági helyzet, meg a fizetési hajlandóság, mégis legalább a másodperc alapú számlálás, évek után járó kedvezmények, ha időben fizetsz, egységes díjak minden hálózatba. Van olyan szolgáltató, amelyiknél az úniós országokba is anyiért hívsz, mint saját hálózatba. Másfél év után vehetsz telefont, van hogy hűség nélkül, háromból kettő függetlenül adja a telefont. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

    Maine coon

Új hozzászólás Aktív témák