Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frj

    friss újonc

    Mi a karanténhelyzetre való tekintettel Emporia Touch Smartot vetettünk be a jópár éves Doro helyett.
    https://www.emporia.eu/en/products/overview/emporiatouchsmart
    Ezen van bűvös WhatsApp gomb, és onnantól könnyen elérhetők a gyerekek és az unokák.
    És akkor aztán van ám boldogság is ebben a fura helyzetben.
    Békeidőben több időt kellett volna rászánnunk a készségszintű használat elsajátítására, de apróbb malőrökkel működik a dolog.
    Sokkal gyorsabban merül, mint a korábbi készülék, de van hozzá asztali töltő, úgyhogy a töltés sem para, csak furcsa anyámnak, hogy "már megint piros".
    Az tuti jó, hogy van érintőképernyője is, és lehet video-telefonálni, akár több szereplővel is!
    Nekem az furcsa, hogy nincs dedikált gomb a némításra (legalábbis nem találtam).
    És a "fő" kamera is elég béna helyen van, mivel normál esetben pont eltakarja a használó keze. Bár a fotók minősége -és az expozíció tempója- olyan, hogy úgyse sokat akar fényképezni vele szerintem senki (legalábbis olyan valaki nem, aki hozzászokott egy "normál" készülékhez).
    A másodlagos kijelző fényereje napsütésben gyenge.
    amazon.de-ről rendeltük húsvét hétfőn, péntek délután megérkezett, szombaton hadrendbe állt.
    112€-t szerintem megért.
    Bár ez sem tökéletes szerintem, de a célnak (célkorosztálynak) jobban megfelel, mint egy akármilyen okostelefon, aminek a használatára nehezebb lehet átállni, most viszont nincs lehetőség együtt gyakorolni.

Új hozzászólás Aktív témák