Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz holozis_HUN #24 üzenetére

    5 év különbséggel nem tudok sokszor mit kezdeni, pedig itt vagyok, követem a sodrást és érdekel is.

    én nem tudok magamról egy jó fotót csinálni (másról se nagyon), facebookot elvétve használom akkor is csak úgy öregesen felteszek valami eseményről némi képes anyagot, ennyi.

    egy fél generációval fiatalabbak csuklóból lőnek perfekt szelfit instára, pontosan tisztában vannak vele hogy milyen szögből és milyen napállásból kell rántani a telefont hogy optimális legyen az összhatás, design a ruha a haj, és profin, szervezetten brandelik magukat facén, instán, stb. alakítják a sztorikat a helyeket az eseményeket amiket megosztanak, rendszer van benne és pozicionálják magukat profin és keményen.

    (nyilván megválogatom az ismerőseimet, szóval ennek a vonulatnak a debil tajgetosz pozitív része hozzám el sem jut de a pozitív minta adott)

    ez pedig kemény skill, előny, amivel engem pl. lehagytak (ha nagyom és nem szívom fel magam) és kb. szemlélője vagyok az eseményeknek. és nem kell hozzá sok, pár év.

    tehát szerintem nagyon merész azt hinni hogy csak azért mert tudjuk használni az internetet, innentől statikusan up-to-datek leszünk, kemény meló és energia lépést tartani amire az itteni többség sem fog időt és energiát szánni és szépen kapjuk majd mi is az aktuális butafont a gyerektől mert a franc fog hadonászni annak a holoizének, kell hogy érintsük azt a kijelzőt és a franc essen bele én nem engedek implantot a neurovezérléshez inkább nézem az az ósdi cyberoled kijelzőt az legalább még a régi megfogható világ. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák