Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretknight

    aktív tag

    válasz pikko #100 üzenetére

    +1
    azért megcsinálták hogy csak 4mm legyen az a felső káva...
    Szóval a kamu akksira azt írja több app is hogy 3000-es .Nekem két simmel ,2 napig bírta,12%-nál raktam töltőre - ez az 5. töltés,és minden töltés után tovább bírta.És most lehet beírni hogy nem használom,de az egyik céges kártya ,muszáj használnom,állandóan vagy wifi-n vagy mobilneten vagyok.FB,messenger,hangouts,mail.-ek jönnek,telefonálgatok.És ez mind személyes tapasztalat és nincs szándékom valótlanokat írni.Ízlesek és pofonok,nekem nagyon tetszik a teló.És a rövidsége miatt a zsebemben is jól elfér.
    Megrendeltem az umidigi crystalt is,ha megjön írok a tapasztalatokról.4/64gb-os a 6750T cpu-s.

  • Upo

    addikt

    válasz pikko #100 üzenetére

    Nézd meg a terméklapon a képeket amivel reklámozzák: [link] Én azt úgy értékelem hogy az egész oldalon a legfőbb hívószó hogy nincs keret, és a széléig van a kép. Aztán a valóságban annyira van beljebb a kép, mint pl. egy redmi note 4-en, azt meg nemhogy keret nélkülinek, de még csak keskeny keretesnek sem reklámozzák. Úgyhogy ez kamu.

    A kameránál sem a minőségről van szó (habár az is rossz), hanem hogy 2 kamerásnak van meghirdetve, és a kettőből egyet használ, a másik meg kamu.

    Az akku 3380-nak van hirdetve. #101 szerint még az appok is max. 3000-nek írják, de a korábban linkel tesztek alapján 2500-2700 mAh-nál többet nem nagyon lehet beletölteni. Keresném a szavakat, de ide is tán a legjobb, hogy kamu.

    Nem bejövésről vagy nem bejövésről van szó, mert akkor ilyesmit írtam volna:
    "Hiába tolták fel a kijelzőt, alul annyival több lett a káva, csak aránytalanul suta lett tőle, az meg nem egy nagy technikai vívmány, hogy a keret nélküli (hehe) telefonon a felső 4 mm-es kávába (hehehe!) kivezettek egy rést a 2 millivel lejjebb, a kijelző alá szerelt hangszórótól. Ez nem innováció, hanem gagyizás."
    Na ez lenne a nem bejövés.
    Ehelyett az egyik leglényegesebb 3 paraméter közül mind a három kamu!
    Nem a bejövés miatt írtam hogy hajrá, hanem amiatt, hogy az ismerten kamuzós előéletű gyártó ismét kamuzósra sikerült új termékéről tudjuk, hogy nem teljesíti a paramétereket amivel a gyártó hirdeti, és aki még ezek után is megveszi az bizony megérdemli.
    Ha nem a széléig renderelt képekkel reklámoznák keret nélkülinek hanem csak simán mondjuk ultra keskeny kávásnak hirdetnék, ha csak egy kamerát tettek volna bele ha már egyet használnak, és mondjuk némi jóindulattal 2850 mAh akkuval hirdetnék, akkor azt mondanám, hogy nyugodtan vegye akinek tetszik (na ez kis ferdítés, Doogee-ra ilyent még szerintem jó 10 évig biztos nem fogok mondani). Akkor viszont nem lógna ki a többi tucattermék közül, és jóval olcsóbban lehetne eladni. De amíg a vásárló szándékos megtévesztésével adják el a készüléket, addig én nem fogom javasolni, még akkor sem ha úgy-ahogy működik.
    Abba meg értelmetlen is belegondolni, hogy ha esetleg tényleg kijjebb érne a kép mint egy bármilyen tucat telón, raknának bele két működő többé-kevésbé normális kamerát, és az akkuja tényleg akkora lenne (mondjuk akkor lehet hogy 1 millivel vastagabbra kéne csinálni), akkor mennyivel jobban működne mint most, mert ugye mégiscsak egy Doogee, ahol ez nem szokás. De ez csak álom kategória. Mégis mennyire irónikus, hogy a gyártó fent linkelt terméklapját átnézve az egyszerű vásárló fejében ez az álomszerűnek nevezett működés körvonalazódik, nem pedig az amit rendelés után kézhez kap.
    Nem szoktam én ízlésekbe belekötni, de amikor valami körül ekkora a hype, és ez hazugságokon alapul akkor nem szoktam befogni a szám.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák