Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretknight

    aktív tag

    válasz pikko #96 üzenetére

    Ennyire masszív teló még nem volt a kezemben.Ha igaz hogy ez nem alu,hanem nemesacél ,akkor megmagyarázza a súlyát is.A porfestés tartósnak néz ki a kereten és a gombokon is.Amit látok az az abszolút minőség.A kollegák is ezt mondták akik megnézték.Volt aki megkérdezte hogy ez samsung?Mert olyan a képe,tehát az amoled kijelző azonnal feltűnik.Nálam is új szoft van rajta,semmiféle akadás nincs ,4 napja atomstabil a rendszer.Az akku első nap nem bírt egy napot sem,most két simmel használva -az egyik céges,tehát rendesen használom- másfél napja üzemel és 50%-on van.A kamera sem rossz ,teljesen középszintű,már amennyire meg tudom állapítani,mert amúgy ez a dolog nem érdekel egy telónál.A keretek kicsik,ez is tény ,igaz nem keretmentes a kijelző.Nagyon bejön a teló,kék,jelenleg nem cserélném másra.Páromnak s6 edge van,arra sem.A hangminőség nagyon jó,minden szinten(normál,média,stb.),igaz ,mérnöki módban felhúztam kicsit,hát nagyon hangos lett :),és nem torzít maxon sem.
    A hozzá adott tok,nagyon minőségi,tizedmilliméter pontos,nagyon jó a fogása,és az anyaga,nem csúszik,sőt.
    Szóval eddig nagyot csalódtam a doogee-ban ,több készüléket rendeltem tőlük.De ez hihetetlenül jó teló,eddig.Remélem így is marad.Rendelek most egy Umidigi Crystalt is,kiváncsi vagyok a különbségekre :)

Új hozzászólás Aktív témák