Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolomon17

    senior tag

    válasz nozs23 #10 üzenetére

    Te nem láttál ilyen embert, aki így használja, én többet is ismerek, nincs ezzel gond, ez is egy használati szokás ;) Ahogy szintén felhasználói preferencia, amit írtam, hogy hajlandó lesz-e a user fizetni egy nagyobb belső tárhelyért (és az esetleges, számára felesleges feature-ökért) vagy szeretné inkább az X ezer forintért megvette U3-as MicroSD-t áttenni egyik készülékből a másikba.

    A felhővel kapcsolatban is egy csomó embernek van aggálya - biztonság, privát szféra, maximum kapacitás - arról nem beszélve, hogy pl. én az irodában nem használhatom a céges Wifi-t, de az általunk fejlesztett app-ot a saját telefonomon használom, ott lövök screenshot-okat a hibákról vagy éppen a jelen működésről - amikor van 200-300 képernyőkép egy nap, akkor sokszor egyszerűbb lenne felmásolni őket, mint mondjuk OneDrive-ra feltölteni. Ha szempont lenne az adatforgalom (nem az, mivel korlátlan a mobilnetem) akkor az külön hasfájást jelent, hogy hány megát/gigát kell naponta felpakolni. A korlátlan adatforgalom fényében én is főleg felhőt használok, de ez sem evidens, hogy mindenkinek rendelkezésre áll, mindenhol.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

Új hozzászólás Aktív témák