Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enci1983

    senior tag

    Szerintem pont nem érdekli őket hogy mennyi telefont adnak el, amíg valamilyen szinten beszélnek róluk. Persze jön itt pár személy ezzel a gyártanak még telefont kérdéssel, nyilván igen, ha a másik topikot tele írja azzal hogy milyen trágya a Sony, holott nem is használ tőlük mobilt. De itt-ott olvasta hogy nagyon rossz, meg az ismerőse is hogy járt vele. Akkor ne kérdezz baromságot hogy nahát, még gyártanak telefont? Nekik egyáltalán nem fontos szerintem ez a mobilos dolog, nincs nagy szerepe. Persze joggal lehet kérdezni hogy akkor miért csinálják? Mondjuk részben azért mert így ha minimális is az eladás, még mindig ott vannak a cikkekben, hírekben. De nem is ez a lényeg szerintem, hanem inkább ez.....
    https://gsmring.hu/az-okostelefonoknak-koszonhetoen-szarnyal-a-sony/

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz Tikakukac #89 üzenetére

    Értem mindkettőt, de jó lenne ha nem szemetelnék tele ilyen semmitmondó kommentekkel a topikokat. Vagy te nem így látod? Egyébiránt, a Sony mint írtam, pont nem az a cég aki különösképpen foglalkozik a mobilpiaccal. Jól látható hogy amíg 4-5 éve majdnem 20 telefont is kiadtak egy évben, ez az elmúlt két évben közel negyedére csökkent. Remekül el van a többi részleggel, ez a "veszteség" nekik szinte semmit nem jelent. Pláne hogy beolvasztották az egészet az Electronics Products & Solutions szekcióba, így pláne nem értem hogy mi ez a döbbenetesen gyenge negyedévről szóló cikk? :F

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz Tikakukac #94 üzenetére

    Ha azt nézed, a laptop piac eléggé megcsappant, nincs már akkora érdeklődés iránta, ahogy a tabletek iránt is évről évre egyre kevesebb, nem csoda hogy nagyon sok cég, többek között a Sony is, hagyta az egészet. Viszont szemétnek pont nem volt nevezhető a Vaio, volt anno kettő is. Sőt, nagyon sok ismerősöm előszeretettel használta. Azt hogy drága volt, nem vitatom, de bírta is évekig. Jó befektetés volt, ez vitathatatlan. Akinek volt, tudja.
    @Ricardo, értsd jól, annyira nem viseli meg őket. Ha így lenne, már rég bezárták volna. Az hogy kivonulnak olyan piacokról ahol más cégek dominálnak, teljesen érthető szerintem. Nem ők az elsők akik így tesznek.

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

  • Enci1983

    senior tag

    válasz Tikakukac #101 üzenetére

    "Legalábbis szerinted így van, közelről nézve nem így van. A laptop piac nagyon jól van."
    Valóban? Akkor magyarázd el nekem hogy 2012 óta miért csökkent a felére az eladás, ha annyira jól van ez a szegmens? Miért stagnálnak, illetve csökkennek a piaci részesedések? Évről évre egyre kevesebbet értékesítenek. Nem én találom ki, ezek nyers adatok. Bárhol meg lehet nézni a neten. De itt nem is ez a lényeg, nagyon off topic lett ez a beszélgetés. Az pedig hogy hullottak szanaszét, hááááát..... Lehet nekem pont szerencsém volt, meg úgy mindenkinek aki használta körülöttem, mert évekig megbízhatóan működtek. Soha nem volt problémám vele.

    [ Szerkesztve ]

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Új hozzászólás Aktív témák