Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    válasz bambano #66 üzenetére

    Értem, tehát átmegyünk személyeskedő stílusú hozzászólásba és burkoltan még le is fafejűzöl - ez valóban egy jó megoldás.

    Nem várom el Tőled, hogy napi 10 órát vezess és legyen fedélzeti kamerád, de amikor leírom, hogy beskatulyázott bmw-sként mit látok a másik oldalról, akkor ne az én hibáimat emeld ki (legalább is a villogás az nagyon megbántott, úgy érzem). Én sokat autózom és 90%-ban pályázok, hidd el, egy 130-140-es tempónál, ha rádudálsz az előtted lévőre, akkor megijed! Az meg a másik, ha ugyan ennél a tempónál tartod a megfelelő követési távolságot, akkor meg egyáltalán nem biztos, hogy meghallja a dudámat az előttem közlekedő
    .
    Lehet ahhoz ragaszkodni, hogy én vagyok a bunkó, miért villogok és nem ismerem a kreszt, csak annyit árulj el, hogy normál esetben nehéz-e elengedni egy gyorsabban haladó járművet?

    (#68) ncc1701:
    "Szidod a többi prarasztot, miközben jobbról előzöl, és levillogod az elötted levőt. Nincs is több kérdésem. :)"

    - Senkire nem írtam, hogy paraszt, ez a Te agyszüleményed.
    - Az nem minősül jobbról előzésnek, ha követem sávomat és más a belső sávban tengődik lassabb sebességen - erről rendőrt is megkérdezhetsz.
    - Nem villogok le mindenkit! De aki 3 km alatt nem képes észrevenni, hogy ott vagyok mögötte és elmennék, nem fog elengedni, valahogy jeleznem kell számára, hogy legyen kedves elengedni.

    [ Szerkesztve ]

  • GabN73

    addikt

    válasz bambano #66 üzenetére

    Tisztázzuk először: nem vagyok BMW tulaj, és nem is szeretem a márkát.
    2. Teljesen aláírom, hogy a nagy német trió használói között több a tahó (ahogy már említettem egy hozzászólásomban) De ugyan ilyen videókat lehetne csinálni bármelyik márkáról.
    3. A közlekedési kultúráról volt szó, elnézést, hogy megsértettem a kis szabályrendszered, de csinálj róla bejegyzést, vagy facebook csoportot, majd átrakatom offba. :)
    4. Azért említettem ezeket, mert annyira ragaszkodsz a kresz betartásához. Nem tudom hogy mennyit vezetsz, egyáltalán vezetsz e, és azt hol teszed, de a nagy érveléseid azt mutatják, hogy pályán nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem.
    5. Csináljunk minden márkára Őrült XY bejegyzést, vagy topikot (vagy facebook csoportot)! Itt csak egy sztereotípiát erősítünk, megnézi JózskaPista ezt a videót, beül az általa használt márkába (ami nem BMW), majd forgalomban amint lát maga előtt egy BMW-t, már egyből arra gondol hogy biztos paraszt, mer'há' látta a videjóban. Közben amit ő hibázik, azt észre sem veszi, pedig ugyan akkora, ha nem nagyobb suttyó, mint a bimmeres :))

    Jajj, de ez már annyira offtopik, nem is értem, hogy a Te érveléseid hogy fértek el eddig onként :)

Új hozzászólás Aktív témák