Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GabN73

    addikt

    válasz bambano #66 üzenetére

    Tisztázzuk először: nem vagyok BMW tulaj, és nem is szeretem a márkát.
    2. Teljesen aláírom, hogy a nagy német trió használói között több a tahó (ahogy már említettem egy hozzászólásomban) De ugyan ilyen videókat lehetne csinálni bármelyik márkáról.
    3. A közlekedési kultúráról volt szó, elnézést, hogy megsértettem a kis szabályrendszered, de csinálj róla bejegyzést, vagy facebook csoportot, majd átrakatom offba. :)
    4. Azért említettem ezeket, mert annyira ragaszkodsz a kresz betartásához. Nem tudom hogy mennyit vezetsz, egyáltalán vezetsz e, és azt hol teszed, de a nagy érveléseid azt mutatják, hogy pályán nagyon ritkán, vagy egyáltalán nem.
    5. Csináljunk minden márkára Őrült XY bejegyzést, vagy topikot (vagy facebook csoportot)! Itt csak egy sztereotípiát erősítünk, megnézi JózskaPista ezt a videót, beül az általa használt márkába (ami nem BMW), majd forgalomban amint lát maga előtt egy BMW-t, már egyből arra gondol hogy biztos paraszt, mer'há' látta a videjóban. Közben amit ő hibázik, azt észre sem veszi, pedig ugyan akkora, ha nem nagyobb suttyó, mint a bimmeres :))

    Jajj, de ez már annyira offtopik, nem is értem, hogy a Te érveléseid hogy fértek el eddig onként :)

Új hozzászólás Aktív témák