Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Nem csak végjáték nincs, mert mire odaér az ember az Inferno fokozatra, addigra már háromszor végigjátszotta ugyanazt a sztorit, szóval már ahhoz is igazi mazochistának kell lenni, hogy még negyedszer is újrakezdje. Persze van random dungeongenerátor, de elég hamar unalmassá válik azzal is. A Diablo mondjuk mindig is egy grindjàték volt. Monoton harc, hogy a 10000. item végre használható legyen. Gyakorlatilag ötös találathoz való szerencse kell, hogy kiessen valami igazán jó item. Külön ügyelnek arra, hogy ha pl. barbár karaktert indítassz és esik valami nagyon ritka sárga item, azon intellect és dexterity legyen, ami a barbárnak teljesen használhatatlan. 95%-ban AH-ból kell megvásárolni a fejlődéshez szükséges feleszerelést. Gyakorlatilag te azért grindelsz, hogy kiessen valami jó amit eladhatsz és annak az àrából vehetsz valamit amiért más grindelt. AH nélkül ezer évig tartana, mire elérnéd az Inferno fokozatot. Ez persze nem is titkoltan azért van így, mert van RMAH, vagyis valódi pénzes aukciós ház, ahol szintén lehet kereskedni és minden tranzakció után a Blizzard elég komoly százalékot levesz. Gyakorlatilag készített a Blizzard egy saját kis second life rabszolgafarmot, ahol farmolgatnak az emberek, majd kereskednek, a cég pedig csak hallgatja a kassza csilingelését, mert minden eladás pénzt hoz nekik. Mondjuk kicsit elrontották, mert nagyon sokan vannak akik eladni szeretnének és nagyon kevesen, akik valódi eurot, dollárt, fontot szánnak a vásárlásra, legfőképp azért, mert maga a játék dögunalom és endgame content hiányában nincs is mire felszerelést gyűjteni, vásárolni.
    Az nem endgame tartalom, hogy ugyanazt végigjátszhatod egyre nehezebb fokozaton.

    Persze lehet, hogy az D3 RMAH csak egy amolyan főpróba volt a későbbi új játékai számára.
    A cêg persze szerintem nem aggódik, mert az eleve drága játék ára, már a megvásárlásakor bőven visszahozta a fejlesztés árát.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Kareszovics #24 üzenetére

    Sajnos csak egy történeti szál van, az is eléggé sablonos, és a vége különösen rövidre lett zárva. Nincsnek mellékküldetések, csak 1-2 dungeonban, illetve pár event. A followerekkel sztorijai is csak szóban léteznek, nem kapcsolódik hozzájuk küldetés.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz vhunor #54 üzenetére

    Csapattal menni jóval egyszerűbb, mert nehezebben tud szívatni a játék a droppokkal. Én solo barbárral tolom és ahogy írtam is, 90%-ban int/dex itemek esnek, a maradék str-es cuccok meg szintén haszontalanok. Normálban csak saját cuccokkal mentem, aztán nightmare A1-ben az első szebb molten/arcane/frozen packon rájöttem, hogy lvl 31-esként nem lvl 22-es cuccokban kellene mászkálnom, amiket addig találtam saját magamnak, sőt még kraftoltam is, ami megint egy totál haszontalan mert abban is 10 tryból 9 int/dex volt. Azóta AH-ból öltözködök kb. 10 szintenként egyszer, jellemzően olcsó buyout-os cuccokból és azóta még egyszer sem esett olyan drop, ami jobb lett volna, mint amit AH-ból vettem 5-10k goldért. A haladással nincs gondom, mert nem drága a goldos AH az én szintemen, de elveszi az élményt, hogy semmi használhatót nem találok magamnak. Szóval csapattal könnyebb, mert gondolom eltérő classokkal mentek és ha neked nem jó, jó a másiknak, vagy a harmadiknak.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák