Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Én 2 dolgot szeretnék csak hozzátenni a cikkhez. Az első az magával a cikkel és a pontozással kapcsolatban. Ha hibaként van felróva a végén a grafikai bugok közül néhány akkor a pontozásban miért kapott maximális 10 pontot?
    Ráadásul ez a játék nem kiemelkedő grafikai színvonalban,pusztán egy jó iparosmunka hibákkal. Van ennél szebb ,ami valóban 10 pontos, de ehhez képest akkor inkább 12 és itt ráadásul nem is tökéletes a megvalósítás.max 8.5 pont talán eza grafika manapság
    Valamit egy kissé zavaró az ide oda kapkodás és ugrálás a cikkben, egy kissé csapkodó nem eléggé, összeszedett teszt Véleményem szerint, de mind ez mellett tisztelem és köszönöm a cikkíró munkáját.

    A második pedig az lenne hogy valami azért hiányzik a zseniális első részhez képest .az pedig maga a tempó, a játék ritmusa, ami hangulatosabbá tenné.a lopakodós részek jók, de az nem az én stílusom ha meg aprítok akkor meg unalmas és frusztráló lesz hamar. Unalmasabb ez a rész, túlságosan el lehet veszni a részletekben, nekem kifejezetten kihívás volt az első pár óra után folytatni ha gyilkos modorban toltam annyira semlegesnek éreztem valahogy a dolgot, kevés a motiváció, főleg a mellékküldetések elvégzésekor.
    összességében a végső pontozást helyesnek tartom , kivéve a grafikai részt, valamint a játékmenet és az újrajátszhatóság kihívása az első részhez képest jócskán alácsappant.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák