Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lall

    veterán

    válasz Robeerto #248 üzenetére

    Nem bánod meg. Én is Németországból hozattam 200 Juróért. Életem legszebb telefonja, egyedi, mindenki megbámulja és nem utolsó sorban olcsó. Az igényeimet teljesen kiszolgálja (telefon, sms, net, email, fbchat), a fizikai QWERTZ pedig meglepően jól használható. Soha nem volt még előtte fizikai QWERTZ telefonom és azt hittem nem fogom használni, de egyszerűen rászoktam. Mivel volt másik WP7-es telefonom is (Omnia 7) van összehasonlítási alapom. Két gyenge pontja van a telefonnak az egyik az aksi ami az Omniánál elment kb. 1 egész napot, de itt van olyan ha sokat netezek, nyomkorászom, akkor 8-tól 16 órára telejesen lemerül. Sajnos a 3G, WiFi nagyon szívja az aksit. A másik a kamera. Őrületesen pocsék képeket bír csinálni. :) Néha meglepődöm mennyire szarokat. Szerencsére nagyon ritkán használom, így nem idegesít annyira. Viszont zenei téren a gyári fülesével szerintem jobban szól és hangosabban is mint az Omnia (nagyon szép a mély) és mivel én tücc-tücc zenét hallgatok főleg nekem ez előny.

    A memória nem minden WP7-es készülékben "cserélhető". Pl. a Samsung Omnia 7-nek forrasztott memóriája van (azt hiszem a Focus-nak is). A többi telefonban pedig csak szétszedés után lenne cserélhető. Szvsz az MS sem azért csinálta, hogy majmolja az Apple-t hanem hogy ne lehessen a rendszerhez hozzáférni így a file és egyéb struktúrát összebarmolni (lásd. android).

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Új hozzászólás Aktív témák