Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cray Tyler

    senior tag

    válasz BiP #17 üzenetére

    DTR azért ideális a 15 col, mert már ez is baromi nehéz (jellemzően 2,4-2,6kg körül vannak ezek a notik). A DTR nekem azt jelentette, hogy egész nap húzza a vállam, de ha hazaérek, akkor is ezt kell használnom, asztali gép nuku. Ez azért van mert hetente 3-4x váltok tartózkodási helyet.
    A pure DTR természetesen a 17 colos, minden földi jóval felpimpelt gép, de azt cipelje egész nap, akinek 2 anyukája van :)

    Egyébként igen, megkövetem utólag a nagyérdeműt: nem néztem utána rendesen még vásárlás ELŐTT, hogy ezekkel a dedikált ATI GPU-s intele procis gépekkel mennyi a szívás. Az indok az, hogy a korábbi notim is dGPU-s volt. Ezt 6-7 éve vettem, egy MSI gyártmány volt, Sempron procival és ATI X200 VGA-val. Semmi gond nem volt vele soha.

    Nyilván abban nem volt IGP-hez hasonló cucc, és egy gyártó adta a CPU-t és a GPU-t is, de nekem abszolút nem állt össze a fejemben, hogy ebből gond lehet most. Ennyi.

    A Lenovo support pedig jó. Félreértés ne essék, tényleg nagyon segítőkészek és jófejek. A lengyelországi szervízzel van a probléma...

Új hozzászólás Aktív témák