Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz 5teve #3294 üzenetére

    35 az szerintem OEM.
    De ha szándékos átverés, azaz megtévesztést tartalmaz a szöveg / cím, a modik a jelentésre intézkednek - tapasztalat :K
    A másik, hogy nem akkor eredeti egy win ha megvan a szériaszám / COA (vagy olyat is láttam hogy a lemezt önmagában hirdették jogtisztának :Y ), hanem ha az eredetét is igazolni tudod.
    Ezt pedig lehet számlával, illetve adásvételivel is.
    Amikor az XP-ket vettem itthonra (kéretik nem hülyének nézni....), 2 hetembe került, míg a Microsoft ügyfélszolgálat leírta mailben, hogy igen, jogtiszta az is, ha magánembertől veszek bontatlant, ha van adásvételi.
    De míg ezt leírták, hatszor kérdeztem rá, hogy lehet-e jogtisztán venni magánszemélytől fel nem használtat.
    A válaszban mindig csak ködösítetttek, írogatták a sablon dumát, hogy mikor jogtiszta.
    Meguntam, írtam, segítek, adásvételivel, magánszemélytől jogtiszta? a. IGEN b. NEM
    Erre megint jött a sablon, visszaírtam, szíveskedjenek a konkrét kérdésre válaszolni - és láss csodát, nagynehezen leírták (gondolom az éves prémiumja ugrott a csajnak :DDD ), hogy IGEN, jogtiszta.

    Na szóval, az ilyen apróknál rá szoktam kérdezni, és nem privátban, mert közérdekű az infó, hogy számlával, vagy adásvételivel adja-e...

    Postázást nem vállalok.

Új hozzászólás Aktív témák