Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    válasz bunfi #35 üzenetére

    Soha. Soha nem lesz méltó az RDR2 összehasonlításhoz. Előrendeltem, játszom, élveztem sokáig meg még valamennyire most is (ha jól emlékszem 88-90 órám van benne), és a cikket is korrektnek gondolom, bár én 70 helyett adok rá egy 79-et, ami az "erős közepes majdnem 4-es", de nem érdemlik meg hogy az RDR2-vel egy lapon legyen említve.

    Ami jó a játékban, az tényleg annyira beszív, hogy azon kaptam magam hogy elfelejtettem az idei trailerekben milyen igéretek voltak a 'saját életét élő világról' túl nagy volt a hype, az npc-k itt is sárgarépa IQ szintű 3 mozdulatra scriptelt elemek, semmi több.

    Mivel egy évben jelent meg PC-sek számára a Horizon-al ahhoz hasonlítom: jobb valamiben mint a HZD? Igen, a sztoriban, méghozzá köröket ver narratívában rá.

    Jobb játék, mint a HZD? Ez stílus-ízlés függő is, de objektívan nézve a felfedezés, egyedül barangolás, harc jobban működik a HZD-ben. Számomra pedig abszolute eltörpül a CP2077 a HZD mellett, mindkettő egy jó open-world rpg, de ha egyet választhatnék csak, nem gondolkodnék a döntésen 5 másodpercet sem. Ja és no offense, de a kritika nem egyenlő a nyálveréssel.

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák