Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz hajbel #219 üzenetére

    Továbbra sem flood, értsd már meg :B Reakció a fentebbi hsz.-ben bármire megint: nulla :DDD Nem igaz, hogy nem veszed észre magad.

    Azt pedig majd én eldöntöm mikor és hova megyek vissza, nem vagy moderátor, anyám sem és szerencsére a spéci fura szabályaid csak a te fejedben érvényesek, azon kívül nem :B

    Juhaszatti: Egyfelől magasról lehet nagyot koppanni, másfelől szerintem besokallt a nép. Annyira általános lett a 0 napos 10-20 gigás patch, az ingyenes vagy rosszabb esetben fizetős "DLC" hiányzó, de időhiány/extra profit miatt nyesett tartalmakért cserébe, nem beszélve a "preorderelj, mert akkor majd 2 nappal hamarabb megkapod aaaa hát igen, a nem tudjuk mit, mert nem kész játékot az fix" dologról.

    Phelan mondta meg az OS-ban tökéletesen és ezt írtam már ide is, de tartom: ez egy kiváló játék bétája. És mint player és nettó játékfejlesztő és oktató talán ő mindent lát a sztoriban.
    Ha ezt eladjuk fullverzióban, teliáron, hát Istenem, miért is ne hörögne bárki jogosan, hogy csesszétek meg, és akkor még azokról nem is beszéltünk, akik fizettek érte, ott meg nyilván dupla idegbaj van. Pedig Istenem, egy GT630 van ideiglenesen a gépemben, mert úgy gondoltam majd újítok egy faja kártyát és eldobtam a 1060-at. Felesleges volt :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák