Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz mike1334 #208 üzenetére

    Nem forradalmi, én ezt nem állítottam, vannak bugok is, én még csak grafikaiba szaladtam bele, gamebreakingbe nem (94 órám van eddig).
    Szar az ai?
    Szar.
    Akarok beszélgetni mindenféle csövessel az utcán?
    Nem. (esetleg valami szaftos szenyoritával :D)
    Jól fut PC-n?
    Igen, jól (bár a hivatalos gépigény barokkos túlzás volt, ez nem szép dolog).
    Szarul fut prev gen konzolon?
    Eléggé.
    Az utolsó csúszás bejelentésekor állítólag többet estek a részvényeik, mint a "cseppet döcögős" start után.
    Kétfelől volt nyomás, egyik oldalról a befektetők, másikról a játékos társadalom, akik nem toleráltak volna még egy delay-t.
    Mi volt a helyes döntés?
    Passz.
    Részemről jó ez így, szépen fut, a sztori, karakterek, hangulat, grafika első osztályú.

    Az én véleményem az, hogy ez a játék bizonyos szempontból rétegjáték, nagyrészt a hangulat fogja meg az arra fogékonyakat, köztük engem is.
    De ha valakit teljesen hidegen hagy a hangulat, nem érdekli a cyberpunk környezet, nem rajong érte sok éve, akkor az legjobb esetben is csak közepesre értékelné a játékot.... így meg, hogy technikai problémákba is sokan szaladnak, a hátuk közepére nem kívánják és ennek hangot is adnak minden csatornán.
    Mivel én objektív vagyok általában, ezért elismerem, hogy a fordítottja is igaz lehet.
    Aki rajong a témáért, az hajlamos szemet hunyni sok dolog felett.

    Persze a lényeg, hogy nekem eszembe sem jutna beleállni valaki(k)be, mert nekik más a véleményük, mi a f@szért tenném?
    Nekem attól nem lesz jobb, hogy megpróbálok okoskodni, meg megcáfolni személyes véleményeket...kivéve persze, ha mindenkinél okosabb akarnék lenni. :D
    Jó játékot mindenkinek... akár fél év múlva is. :D

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák