Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Blasius0704 #53 üzenetére

    Jó, nyilván a legnagyobb csomag drága de amik alatta vannak, azok is mondjuk Magenta csomaggal Telekomnál teljesen elegek lehetnek az emberek 95%-nak. A legnagyobb korlátlan 5G csomag 15k lenne nekem, de ebben benne van egy HBO GO előfizetés is. A sima korlátlan 5G net+perc 12.500ba jönne ki, ez sem extrém módon drágább. De szerintem a jelenlegi 6500forintos dijcsomagom is totál elég lehet a legtöbb embernek, van 20GB netem, hálózaton belül korlátlan, hálózaton kivül 90 perc ingyenesen. Plusz ehhez jön még az, hogy az adatforgalomba nem szamit bele gyakorlatilag egy közösségi oldal sem, nem szamit bele a Tidal, Deezer, Spotify, Apple Music, nem szamit bele az HBO Go és a TVGO sem, szal éppen elég lehet sok mindenre. Lehet nem 60GB, de általában 10 környékéig megyek el, mivel a legtöbb cucc nem is fogyasztja, szal tökmindegy , hogy 50 marad fen vagy 8-10. Mielőtt még a Magentaba belekötnél, ez nem egy túl speckó csomag, rengeteg embernek van otthon Telekom Net meg Tv, alapból Magentások lesznek.

    Nyilván nem itthon a legolcsóbbak az előfizetések, ezt nem vitatom, de zavaró a túlzás, miszerint extrém drágaság van itthon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák