Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz #56573440 #41 üzenetére

    Kijelző mögé az érzékelők? Ezt melyik telefonnál vezették be és hogy működik? Erről nem hallottam. (Fogadjunk pont a Mi Mix lesz.. :DDD)

    A szelfikamerát ha leműtenék a telefonról szerintem olyan botrányt keltene, hogy nem merik meglépni. 2017 a szelfi éve volt, inkább vakut raknak az előlapi kamera mellé, mintsem hogy lehagyják. Én mondjuk tökéletesen ellennék nélküle, de gyanítom én a kisebbséghez tartozom. Ha pedig nyisziati ötletét vennénk figyelembe, akkor pedig szerintem mindenhol attól üvöltene a sajtó, hogy visszatértünk 2003-ba, amikor a Siemens C62-höz lehetett vásárolni a töltőn keresztül kapcsolódó kamerát.

    Az ujjlenyomatolvasóval kapcsolatban én nagy hátlapellenes vagyok, inkább azt erőltetném akkor, hogy az oldalára kerüljön, de szerintem ezt a Sony levédethette, mert ha már az előlapon nem lehet, akkor szerintem sokkal kézenfekvőbb lenne az oldalsó olvasó. Mondjuk balkezesek lehet nem örülnének neki. Na meg mivel az Apple elindította a Face ID-t, a Samsung pedig az írisz-szkennert és nekik is van szintén arcalapú felismerés, így vajmi kevés esélyt látok arra, hogy eltűnjön az előlapi kamera.

    Btw ettől függetlenül én is azt mondom, hogy ha már kávamentesség, akkor inkább az S8/Note 8 féle. Gyönyörű mindkettő, de ha már a praktikumot is figyelembe vesszük, akkor egy olyan telefon lenne az igazi, ami a Samsung alsó és felső kávájával rendelkezik és a X oldalsóéval.

    nyisziati

    A Mi Mix annyiban nyújtott megoldást, hogy az első kávamentes telefonok egyike volt, vagyis elindított valamit a telefóniában. Egy projekt-mobil, viszont ott is voltak gondok, mivel ugye a Mi Mix 2-be visszakerült a rendes beszédhangszóró (igaz ezt igényesen sikerült megoldani), a kamera alulra való elhelyezése pedig szerintem nem túl szerencsés, gondolom annak oka van, hogy a 3-as modellnél pont ez a "notch" jelent meg, ami a X-en is van.

    <Adamsky>

    :R

    Pontosan, nem kell a kávamentesség nekem sem, praktikum kell, ezt pedig a kis 4"-es telefonom tökéletesen tudja is! :)

Új hozzászólás Aktív témák