Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Karma #47 üzenetére

    A személyeskedést meg Rádhagyom inkább, csak annyit fűznék hozzá, hogy a "akinek nem inge..." közhely egy bigott, tapló kijelentés.

    :C , igen én is utálom ha vki ezt mondja

    #49: nyílván aki képes százakárhányezer forintot kiadni érte, nyílván nagyon szereti a nokiát és a symbiant vagy a formáját, mert technikailag ennyi pénzért jobbat is lehet venni, sőt sokkal jobbat

    így nem is értem miért lenne ott bárki is aki rosszal mondana a drágaszágára :F

    ettől még szaggatnak rajat a megterhelőbb játékok

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

  • Misály

    addikt

    válasz Karma #47 üzenetére

    Latom a kulonbsegeket nem vagyok vak, az ertelmetlen tv-out vagy sem kotekedesekneknek meg semmi jelentosege ebben az esetben, pusztan arra akartam ravilagitani hogy az allando szarfosozas helyett korul kene nezni.

    Nekem meg mobiltelefonra van szuksegem par plusz funkcioval, ezt a szellemet egyedul a nokia meg a bb koveti. A tobbiek az internet and gaming device with several phone function szellemet kovetik amitol herotom van. Az en igenyeimhez egy iphone tul van arazva es a buzis designja se tetszik ( ezt tartom minden apple termeknel, de ma mar 20 kornyeken ugyis a ketseges szexualitas divat himnemuek eseteben).

    Es ez nem minek nekunk vasut ha ott vannak a lovak felfogas, ket egymasnak homlokegyenest meno felfogasrol van szo, ez nem korral haladas hanem aktualis hobort, szerintem jo eszkoz a tobbi is csak nem nekem valoak, herotom van toluk de ettol meg nem szarok. Tobb oldalon keresztul tudnam sorolni mi a bajom a mai divatrendszerekkel de nem teszem mert nem erdekelnek, a fenti felhaborodasomban pusztan azt akartam kifejezni hogy van itt par tinedzser ( vagy tinedzser felfogasu egyetemista ) aki ebben eli ki magat. Es ez nem csak hiradastechnikanal ( meg jo hogy business class it-hoz nem ertenek, habar moonmant is basztatja eleg idiota ) letezo jelenseg, felmegyek egy bringas forumra ott ugyanigy fikazzak az orszagutisok a downhilleseket.

    Es a legjobb az egeszben hogy a nagy SN lazban ezt mobileszkozokon is folytatjak vilagszerte tomegkozlekedesi eszkozokon. Maradi vagyok ennyi.

    Es igen, taplo modon fogalmazok, de nem szemelyeskedem, hanem altalanositok nagy kulonbseg. De az ertelmezo keziszotaram most nincs keznel hogy pontosan idezzek.

    Everman, azt hittem mar leakadtal a terero problemadrol:P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák