Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    Megy a sírás rívás, a nagy kijelzőért a BT-ért stb stb.
    Leírom akkor:
    -A kijelző mérete nem változik, ha mégis, akkor maximum 3.8" lehet, lévén a meglévő felbontással csak addig a méretig hívhatják Retina Display-nek. Új felbontást nem fognak bevezetni, mert a fejlesztők ánusz rózsán szexuálnák őket.
    -A CPU/GPU fronton kb az iPad2-t várhatjuk lekicsinyítve, ahogy ez volt az iPad/iPhone4 párosnál is. Ha megnézzük az iPad2+iOS5 beta sebesség teszteket, láthatjuk, hogy ha ez így piacra kerül, akkor a jelenleg piacon lévő készülékek a fasorban sem lesznek.
    -Bluetooth megoldható jailbrake után, de az Apple a büdös életben nem fogja teljes értékűvé tenni a jogi hercehurcák miatt. Ha meg mindenképpen az iskolapadban hülyeképeket meg legómp3-at akar küldeni a kölök, akkor használjon wifi-t, vagy mailt és kész.

    Én egyébként meg vagyok elégedve az iOS5-el, bár nekem is fáj kicsit az iPhone 5 (4s) bejelentésének a hiánya. Még mindíg a lassan 3 éves 3G-met nyúzom, ami már nagyon szeretne második készülék lenni. Számomra más op rendszerre való átállás nem racionális döntés, elég sok pénzt elköltöttem már iOS appokra ahhoz, hogy most inkább kivágjam őket a kukába. :K

    Az iCloud szintén aranyos lesz, bár gáz, hogy csak 256-ban lesznek elérhetőek a zenék. Az iTunes Librarym 5100 számából több mint 2700 lossless. Ezeket nem akarom gagyi minőségben elérni, szóval számomra ez eléggé bukó. :(

Új hozzászólás Aktív témák