Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz MeszesKPT #66 üzenetére

    "Codemastersnél az F1 sorozatot pont nem követem, de GRID 2-höz sok DLC jött ki. Aztán nem sokkal később megjelent az Autosport, ahol a content 80%-a ismétlés volt, plusz megint egy rakat DLC. Dirt Rally 1 zseniális volt, a 2-höz most éppen 17 DLC érhető el, nem egy olyan tartalommal, ami az első részben alapból benne volt.

    Codemasters mindig is értett a korábbi tartalmak újrahasznosításához, de én is hibás vagyok, mert támogattam is őket ebben (ez van ha multis címekkel akar játszani az ember)."

    Ott a gond, hogy egy kalap alá veszed a Codemasters újrahasznosítását, dlc mizériáját mondjuk a COD-éval. Utóbbi miatt előbbit is bünteted... egy ideig megteheted, aztán majd nem jön több rally játék (tőlük), nyomhatod a milestone hulladékát, mert nem lesz más.

    Egy COD-ból elmegy 15 millió példány, így a dlc valóban a vásárlók utolsó utáni megfejése, hiszen az alapjáték is bőven behozta az árát és "elég" profitot termelt (persze mivel profitból sosem elég....jön a dlc...).

    A Dirt Rallyból elment 300 ezer anno. Ez tudod mire elég? Csődre :)
    A konzolos kiadással még lehetett kicsit tupírozni a dolgot, de rájöttek, hogy ilyen csekély eladások mellett nem jön ki a matek, ergo "árat kell emelni". Javárj, azt nem lehet, az kőbevésett 60 eur. Marad a szezonpassz... (vagy ahogy itt a közgazdászok látják: betlürojál multilövöldét kell csinálni, vagy ami épp eladható)

    Aztán ha jól megbüntetted a codemaster féléket, ahol a RÉTEGJÁTÉKOK készülnek, bezárnak és mehetsz fesztiválozni vagy codozni - mert az activision nem bukik bele a "büntetésedbe", attól nem kell félned.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák