Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    nagyúr

    válasz Roxkex #134 üzenetére

    "Az ürüléknek nevezett MIUI meg tökéletesen feldobja a requestet nekem !" - meg rajtad kívül többszáz embernek nem, a Magisk kódja tele van custom UI-ok (főleg MIUI) workaround-al. Mondjuk még az se derült ki milyen készülék milyen ROM-on.. de nem a levegőbe beszélek, hidd el tudom mi az a Xiaomi és MIUI, topikgazdája vagyok az egyik - egyébként remekül sikerült - készülékének egy elég összeszedett útmutatóval. De ettől még egy vicc a mostani global MIUI 11, és sok készüléken a 10 is. A Xiaomi.EU más káposzta, de az említett hiba ott is fennáll.

    "A Taskerbe meg nincsen semmi olyan profilom ami komolyabban túrhatna valakiben, csak időben aktiválós (notificationt ír ki s kész) van ....." - log or never happened, a szerintem nincs =/= bizonyítottan nincs

    "Az, hogy adott egy magiskos fórum" - nem, itt nem adott egy Magisk-os fórum, ez egy blog..

    "Persze ott is valszeg lehet találni embereket :)" - ..annyira valszeg hogy itt is írom hogy ott válaszolok szivesen

    "Ez esetben egy jó tanács. A blogbejegyzés elejére vagy a fórumos összefoglalóba írd le, hogy témánál maradjunk." - akár blog akár fórum: komolyan le kell írni neked hogy maradj a témánál? Akkor a főzőműsorban autószerelés az teljesen OK? Vagy hogy kicsit akkor hasonlóbb legyen a példa: vegetáriánus főzőműsorban maradhat a húsétel készítés? Az szintén OK mert főznek? :F :Y

    Ezen felül hozzátenném, hogy 95+% el se olvassák a fórumok összefoglalóját se de hogy még itt ennek a blogbejegyzésnek a tartalmát se csak lemegy a végére és hiába van benne a bejegyzésben a tudnivaló, hiába van 2..3 hozzászólással felette feltéve és megválaszolva a kérdés, nem, write-only.. akkor van értelme beleírni hogy "fáradjkérlekátazAndroidSzakmaiba"? Te átmentél? Waitaminute..

    De akkor, kérlek titeket, át lehet fáradni [IDE]

    És maradjunk a témánál - itt is, ott is..

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák