Hirdetés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz D1Rect #173 üzenetére

    Nyilván szelektálom én is és levonom a magam következtetéseit mint mindenki más is. Viszont ez a vírus téma speciel érdekel, így olvastam a témában és pl. onnan ismerem a mutálódásnak azt a fajtáját, mikor egy duplán fertőzött sejten belül két külön verzióból létre tud jönni egy harmadik.
    No de amit elfogadok úgymond tények, azt valamilyen tudományos háttér megléte mellett tudom csak elfogadni. Nekem egy rendes tudományos portálon megjelent cikk az ilyen.

    Mire gondolsz az influenza említése alatt?

    philoxenia:
    Ezen a téren még vizsgálatok vannak hátra. A Pfizer állítása szerint az oltásuk után el sem lehet kapni a fertőzést, de a tudósok erről még nincsenek meggyőzve, így az oltott embereknél is marad a maszkhasználati kötelezettség. Ahol én lakom, ott az üres utcán is kellene, mert különben 30k büntetés ott helyben...
    Az is állítják (mindegyik gyártó), hogy az összes eddigi mutáció ellen véd az oltásuk. Reméljük igazuk van. Ugye némi szkeptikusságot vitt be a kérdésbe, mikor a Sputnik vakcina hatékonysága úgy emelkedett napi szinten egyre magasabbra, ahogy jöttek ki a számok a nyugati oltásoknál, mindig egy kicsit jobb lett a Sputnik.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák