Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Lazargon #7 üzenetére

    +

    "Az erősen kritikus hangnem ellenére természetesen azt is megértem, ha valaki pörög az okosórákra. Több helyen is olvashattuk, hogy a karóra a múlté és funkcionalitását már az előző század végén elvesztette, de biztosan van, aki egyetért velem abban, hogy egy karóra több, mint egy szimpla használati tárgy. A karóra a férfiember ékszere, adott esetben státuszszimbólum"

    Kinek mi. Tizenéve nem hordok órát. Nem érdekel az idő, amikor nem munkában vagyok, hogy itt van az óra az orrom előtt, nem azt akarom folyton látni, hogy hogyan múlik vagy nem múlik az idő. Amíg hordtam, a végefelé azt vettem észre, hogy szinte már engem is zavar, hogy mennyire gyakran nézek az órámra, hogy mennyit gondolok arra, hogy basszus már erre is másfél percet vártam, stb.
    Viszont ha hordanék valamit, akkor az okosórának látnám több értelmét (igaz nem biztos, hogy a mai, naponta lemerülő formájában). Ahhoz képest egy hagyományos óra felett eljárt az idő azaz ütött az órája szóval kongattak neki na jó abbahagyom.
    Az ékszereket pedig hagyjuk meg a nőknek. A státusz-szimbólumokat meg a magamutogatóknak.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák