Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz Set-Comment™ #31 üzenetére

    Ő, izé - fordítva ülöd a lovat...

    Nem azért osztottam meg az ÉN saját tapasztalataim, hogy bocs "okoskodjanak" a többiek.

    Kérlek dobd el az X cég számlamásolatát mailben most! - pl. Ez fontos. Ez azonnali irodai munkavégzést kíván, még ha az Xperiámról is továbbítom... :U

    " - ha valami igazan fontos, akkor telefonon hivnak." - ...akkor nem olvastad tovább, mert a hívásról is vakartam valamit... Mitöbb, amolyan hallgatólagos egyezmény, hogy ha tudjuk, hogy egyikünk tárgyaláson van, vagy terepen, előbb sms-ben infózunk... :U

    ""Vezetéskor dettó." - tartókonzol." - Látod, itt is csak az osztást adod, nemmellesleg a műszerfali tartókonzolban a go modellem van, azzal navigálok. Miért két okostelefonnal? Mert rühellem, ha navigáció közben, pont a jelzett kereszteződéskor jön egy hívás, és...

    "- egy ilyen kijelzos csoda bazari gagyi egy igazi analog ora mellett..." - szerintem meg nem. És akkor itt ki is fújt, hogy ÉN mit tartok milyennek. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák