Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz I_Am #43 üzenetére

    N70-nél hiába mappázol, egyben mutatja. :(

    Amúgy elég szomrú, hogy a Naptárban ugyebár meg tudsz adni Találkozót, Emlékeztetőt és Évfordulót, vsizont az Emlékeztetőhöz nem tudsz megadni jelzést, szóval ha emlékeztetőt akarsz csinálni (pl. ekkor és ekkor fel kell hívnom valakit, vagy fel kell vennem a műsort a tv-ből, vagy be kell vennem a gyógyszerem) akkor találkozót kell csnálnod. Valaki a Nokiánál elmagyarázhatná nekem, hogy az Emlékeztetőt igy ebben a formájában mire lehet használni...

    Feel Good Inc.

  • Borosz

    senior tag

    válasz I_Am #43 üzenetére

    Mappázás... Csak olvastam az N70-nél, hogy ez nem működik. Akkor a 6680-ban ezt lehet csinálni. Jó. Riasztás: emlékeztető, találkozó, telefonhívás. Nem ébresztő. Azt külön választja gondolom a többitől.
    A Siemens CX65-nél (tudom ez nem egy kategória a 6680-al, de...) lehetett beállítani mindenféle riasztástipushoz bármilyen hangot és az addig csengett, amíg észre nem vetted és ki nem nyomtad. Valamint, ha a naptárban rámentél az adott napra - hónap nézetben - alul kiírta az aktuális riasztásokat, témával, telszámmal stb. Volt napi/havi/éves ismétlődő riasztás, születésnap.
    Ezen hidalok le sokszor, hogy mi a túrónak nem lehet megcsinálni, hogy egy telefonban benne legyen minden hasznos fícsör... A nokiás mérnökök gondolom nem Siemens telókat használnak, gondolom ezért. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák