Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benjoe1

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nos, kedden én is megkaptam a Sapphire Theatrix kártyát (amit egyébként pénteken rendeltem meg - gyors volt).

    Látom közben megjelent a 9.13, majd ezt is letöltöm. A DVD decoder-t hogy töltsem le, Radeon® 9000/9200/9500/9600/9700/9800 install cd v. MMC 8.1 installation CD kell hozzá?

    Korábban letöltöttem az ATI MMC 9.09-et és 9.10-et. 9.09-ben volt egy ''Install Order.txt'' fájl, ami az alábbi telepítési sorrendet írja: 1-UCI 2-WDM_ALL 3-MMC 4-DECODER.Kérdéseim:
    1. Mi az UCI?
    2. A wdm_all az a driver, nem? Azt akkor nem kell telepítenem, mert már feltettem a legújabbat a 6.14.10.102-t? Kell az SP2, most SP1-van a gépemen (nincs otthon internetem, melóhelyről netezek)? Egyébként soha sem volt még előtte tv kártyám, szóval a Hang- video- és játékvezérlőkhöz rakott be egy ATI Unified AVSTream Driver-t, ennyi és kész?
    3. Nekem a decoder telepítése az alábbi hibaüzenettel leáll: ''ATI Hardware not found
    Setup will now exit''. Ennek ellenére elindul az MMC. Ez a decoder mindenképpen kell?
    4. Milyen sorrendben tegyem fel akkor ezeket? 1-UCI 2-legfrissebb driver 3-MMC 9.10 és 4-Decoder?
    5. Az MMC 9.10-ben (v. a 9.13-ban) hogyan tudom saját magam beállítani a csatorna frekvenciákat, mert ezt sehol sem találtam? Lehet egyáltalán vmit állítani szűrőkőn, minőségen?

    Azért kipróbáltam a PowerCinema 3-at is, hát... Próbáltam a WinampTV-t is, de ott a sok beállítás miatt nem jutottam egyről a kettőre.
    Egyébként úgy jártam, h. előfizettem a helyi kábeltv-nél az extra csomagra (amiben benne van a sport1, sport2, de a régebbi Sharp TV-m egyáltalán nem hozta be a csatornákat. Ezek 303,25 Mhz és 415,25 Mhz között vannak.
    6. Na, gondoltam majd a tvtuner, de a sport2-t (ami 399,25 Mhz-en van) egyik tvprogram sem tudta normálisan befogni, ez miért van?


    Előre is köszi a válaszokat.

    https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

Új hozzászólás Aktív témák