Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wentworth

    csendes tag

    válasz xtend #2289 üzenetére

    Alapból felhozta, azt hiszem a letöltés után megkérdezte mit szeretnék menteni, és utána a helyet kérdezte. Ott egy legördülő menüből választottam ki a pendrivet. Anélkül a telepitő, pont azon a részen állt meg.

    Ha szerencséd van, pont tudtam képet csinálni róla.

    [ Szerkesztve ]

    Vi10 32G Q32G221510...

  • wentworth

    csendes tag

    válasz xtend #2289 üzenetére

    itt kináltam fel a pendrivet.
    Q32G221510... Serialszáma volt az enyémnek.
    Win10 frissités után amit észrevettem.

    * A szabad hely, drasztikusan csökkent. A 8.1 kb 2.5GB-t foglalt, a 14-ből, A win10 sokkal többet. A Recovery partició is kisebb lett (4GB helyett 500MB) és megnagyobbodott 19GB-ra a rendszer partició. MIndent letörölve kb 11GB szabad helyem lett. Nem tudom mit törölhetnék még.

    * Más találkozott olyannal, hogy a feladatkezelőben az órajelnek 2.1GH-z ir max, de legtöbbször, 2-2,8GH-z között mozog? De volt már hogy 3.2-t r.
    Sajnos a 3.2GHz-et nem tudtam levideózni, mert nem jöttem rá mikor ugrik fel annyira.
    [link]

    * Akku töltés talán lassabb, viszont akkuja talán tovább birja mint a 8.1-en.

    * A Wifi randomszerüen ugyanúgy elszáll, és meghal a wifiadapter. Újra kell inditani a tabletet.

    Egyébként a Touchpaddal szivtam, I2C driver, de bemásoltam a system32/drivers mappába, ahogy korábbi kollega is mondta és már megy. Elszálló wifire van orvoslat? Összességében elég jó ez a win10. Majd kiváncsi leszek mit mutat. A frissités nem tudom megérte-e. Kicsit kézhezállóbb a beállitása. De elvoltam a 8.1-el is. Nem volt rá panaszom a random intel videókártya hiba miatt. Remélem itt ez elmúlt.

    [ Szerkesztve ]

    Vi10 32G Q32G221510...

Új hozzászólás Aktív témák