Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRIvidore

    tag

    Szinte látom körvonalazódni lelki szemeim előtt, ahogy a kedves PH-s kollegátok ezen soraitok olvasása közben szertartásos mozdulattal ThinkPadja zsanérjára merőlegesen ráilleszti katanáját, majd beledől :)
    Viccet félretéve, számotokra is bizonyára tartogatott volna érdekeset az interview, max a PH-ra kerül ki nem az MA-ra...
    Sebaj, majd jövőre. Addig megelégszem a rólatok készült groufival :)
    Egyébként a kommunikációs baklövés az, hogy a szervezők nem kérdeztek rá, hogy ha már David Hillt elcsábítják Vegasba, tulajdonképpen...nagyon leegyszerűsítve mi is a profilotok...? What's your profession?! :D Egyúttal valóban ő a megfelelő ember számotokra a cég képviseletétől, meg ez az egész, hogy az asszisztens keres valakit, úgyszólván vérlázító. Vállalati kommunikáció & megoldás menedzsment: ülj le 1-es. Persze CES viszonylatban kicsi az esély, h nem legalább egy termékmenedzserrel futtok össze adott cég képviseletétől, de ha jól értem a fentieket David Hill lehetett volna a NAS Enterprise kutatási részleg részleg feje is, mert csak van ilyen csoport a Lenovonál, s ez humoros...
    Kíváncsi vagyok ezek után, h belefuttok e abba az egyénbe, ki pl. a Vibe vonalat viszi, mert ez a Sisley (i)phone engem is érdekel; h ki merte ezt ilyen formában meglépni, s ha a kettő speciel ugyanaz a személy van e tükre otthon...

    Never say no to...@##%%£...Panda

Új hozzászólás Aktív témák