Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Aprósólyom #184 üzenetére

    Hm, nekem szerencsém volt, mert Athlon XP-m volt, ráadásul isznyúan jól tuningolható darab (magamnak válogattam, meg többenek válogattam még, nyilván nem ingyen, szóval ha úgyvesszük kvázi "ingyen" volt egy 2800+-om, akkor amikor a 2700+ is cca 80 ezer volt). Monadanom sem kell, hogy csodájára jártak.
    Ami meg a LAN partykat illeti. voltam anno én is egy páron, még buszon is cipeltük a gépeket, monitorokat. Aztán 2004-re nagyon meguntam és többet nem mentem. 2005-től volt ADSL-em, meg lassan a többieknek is, ésa játék átköltözött a netre. Nem is bánom, nagyon nem volt jó ez a gép cipelés távolsági buszon meg át a városon, csak azért hogy minden összeülésnél az első nap csak a hálózat összekötésével, és konfigurálásával menjen el, aztán 2-3 nap "belterjes" internet mentes játék után lehessen haza cipelni mindent.
    Nem véletlen volt, hogy 3-4-5 napos partynál alább nem adtam (vagy akkor csak ha nálam rendeztük), és már 2001-től inkább a "PC/netkávézó"-ket részesítettem előnyben, csak ott meg drága volt az élet, egy délután (csak 2-3 óra) simán el lehetett játszani akár 6-900ftot is; összehasonlításképp akkor diákként a mekiben 205ft-os órabéren voltam. Meg lehetett "éjszakázni" akkor nagyjából 8 órára egy 1000-esért egész éjszaka maradhattál, csak épp be voltál zárva, sokszor felnőtt nélkül, és hosszú meg sok volt egy éjszaka nekem, szóval 2-3 alkalom után ezt is leépítettem.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák