Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz -KP- #244 üzenetére

    Igen, egyet értek az alaplapnak már a mai világban nincs akkora jelentősége mint amit néhány ember gondol neki.

    A Saját példámból is lehet tanulni, én ár-érték arányban raktam össze a gépem. Elsőnek gondoltam érdemes a milyen alaplapot vegyek topikba véleményt ki kikérni. De a VRM Fetisizmus mindenhová betőrt, ott is jöttek a B450M S2H semmit se ér és max 4 magot bír el rendesen.

    Végül nekem lett ígazam, egy régi Haf 912 Plus házíkóban a 6/12 szálas Ryzen 5 1600 3800 mhz-re felhúzva "Cinebench R23 alatt" 57 fokon tetőzött a VRM. Ennyit arról hogy mindig mindenből a legdrágábbat kell venni.
    Bár itt nem csak azzal van a baj hogy az ember túloznak, hanem nem ismerik el ha a másiknak ígaza van és mindenki a saját hülyeségét erőlteti. :R
    Szóval a 40-65 wattos hurkalé procik mellé garantálom nem kell a 14-16 fázisos VRM, bátran lehet olcsóbb modelleket is venni. :R
    2005 táján se voltak bika VRM dízájnok a prescott magos Pentiumot mellet, csak akkoriban nem volt dívat minden alkatrészt külön monitorozni.

    A B450M S2H még bőven elboldogul egy 5600X-el vagy 3700X-el.
    A 12-16 magos modelleket meg nyilván nem ilyen alaplapokba tervezték. :U

    #246ddekany
    Ne is mond, a alza reklámja szó szerint kínzás. Már szó szerint undorodom attól a béna ronda CGI ufotól. :C

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák